KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1797 TL
  • 6.7566 TL
  • 7.9764 TL
Kocaeli Zirve
Biz haddimizi bileceğiz
Biz haddimizi bileceğiz
Sektör
13 Eylül 2019 Cuma 13:53

Biz haddimizi bileceğiz

Geçen yıl Derinceli ve ilimizin çocuklarıyla başarı elde edildi. Bu senede çekirdek kadromuzu tutmaya çalıştık. Transfer politikamızı büyük bütçelerle yapmadık. Listeyi verdiğimizde biz beşinci veya altıncı sıradaki arkadaşlarla anlaştık. Sezon sonunda bu kulübü borçlandırmama adınalistenin başındaki isimleri anlaşmadık. Cüzi miktarlarla eksik yerlerimize arkadaşlarımızı kattık.

DAR BÜTÇE

İyi başlangıç yaptık. İnşallah bu böyle devam edecek. Bu senede eleştireler gelecektirdir. Eleştirinin olduğu yerde taktirde vardır. Geçen sene ne basın ne Kocaeli'ndeki spor kamuoyu başarı olduğumuz halde bu takımı yalnız bıraktı. Dar bütçeyle yola çıktık.Ekonomik yönden bizden güçlü olan rakiplerle yarışıyoruz. Derincemizi en iyi yere getirmek istiyoruz.

 

İYİ YÖNETİM


İyi bir yönetim ve belediye başkanımız var. Maddi- manevi desteklerini veriyorlar. Ama her şeyin sonu ligi borçsuz ve en iyi yerde bitirmek istiyoruz. Bunun için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Güçlü bir grupta mücadele ediyoruz,şartlar eşit değil. Çıkabildiğimiz yere kadar çıtayı yüksek tutacağız. Biz bu ligde kalıcı olacağız. Çekirdek kadromuza takviyeleri yaptık. Zamana ihtiyacımız var. İşi sıkı tutup hedeflediğimiz noktaya ilk yarıda ulaşmayı planlıyoruz. Kocaelispor ve Fethiyespor gibi güçlü takımlar var. Ciddi ve güçlü takımlarla yarışmaya lüksümüz yok. Biz haddimizi bileceğiz.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ