KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Carpediem evleri teslim ediliyor
Carpediem evleri teslim ediliyor
Sektör
20 Aralık 2012 Perşembe 11:16
  • 1596
  • 1

Carpediem evleri teslim ediliyor

Antalya firması olan SKY İnşaat tarafından ilimizde yapılan Carpediem Evleri bu ay sonunda teslim ediliyor

Antalya firması olan SKY İnşaatın ilimizde ilk yaptığı Carpediem Evleri bu ay sonu itibari ile sahiplerine teslim ediliyor. Yıldırım Bozkurt`un sahibi olduğu SKY İnşaat, 18 Ağustos 2011 yılında başladıkları Carpediem Evlerinde 108 daire olmak üzere 99 adedi 3+1, 96`sı ise 2+1 olarak üç katlı şekilde dizayn edildi. İçerisinde yüzme havuzu, kapalı otoparkı, çocuk oyun grubunun yanısıra yeşil alan da yapıldı. 

 

ÖZELLİKLERİ VAR 
6 bin 800 metre kare alan üzerine yapılan Carpediem evlerinde bazı evlerde mutfak açık olaak yapılırken, dairelerin tamamında yatak ve çocuk odalarındaki dolaplar gömme dolap olarak yapıldı. Tamamen çağın renkleri ve teknolojisiyle yapılan Carpediem Evlerinin satışına da Mayıs ayı itibari ile başlandı. Hala satışları devam eden Carpediem Evleri`ne hem şehir merkezine hem de Cengiz Topel Havalimanına yakınlığı da bulunuyor. 

SÜPER KAMPANYA
Yüzde bir peşinatla sahip olabileceğiniz bu lüx konutlarda aynı zamanda kampanyayla birlikte yüzde 66`sı da banka kredisiyle sizlere veriliyor. Peşinatı ödeyen tüm ev sahiplerine ise evleri hemen teslim ediliyor. Geriye kalan yüzde 23`lük oran ise Ocak 2014`te tek taksit olarak alınacak. Kampanya yıl sonuna kadar geçerli olacağı öğrenilirken, firma şimdiden ikinci projelerine de başladı. 
 

YENİ PROJE BAŞLADI
Kuruçeşme`de bulunan Akpınar Köyü civarındaki aynı firmanın ikinci projesinin çalışmalarına da başlandı. Yaklaşık bir ay önce başlanan projede 3 dönüm üzerine 10 katlı tek blok şeklinde 25 daire yapılacak. Tek blok yapılacak olan projede yine yüzme havuzu da bulunuyor. 2013 yılının Ağustos yada Eylül ayında da firma bu projesini tamamen bitirerek ev sahiplerine teslim edecek. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ