KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Çenedağspor'dan süper başlangıç
Çenedağspor'dan süper başlangıç
Sektör
16 Eylül 2019 Pazartesi 13:24
  • 692
  • 0

Çenedağspor'dan süper başlangıç

İlimizin başarılı ekiplerinden Çendağspor son dört yılda altyapıya verdiği önemin meyvesini toplamaya başladı. Bu sezon U-11'den U-15'e kadar 5 farklı yaş kategorisinde mücadele edecek olan Çenedağspor'u antrenör Mustafa Zeynek ile yardımcı antrenör Erkan Bayar çalıştırıyor.

SAHA SORUNU YAŞIYORUZ

U-14 Ligi'ne ilk kez katılan Derince temsilcisi ilk hafta Çenesuyu Plajyoluspor'u 8-0 yenerken, ikinci hafta ise Karatepe Suadiyespor'u 6-0 mağlup ederek gücünü ispatladı. Sezona müthiş giren Çenedağspor'un antrenörü Mustafa Zeybek," Alt yapımıza yapmış olduğumuz çalışmaların meyvelerini inşallah gelecek senelerde çok daha iyi şekilde alacağız. Mahalle takımı olmamızdan dolayı imkanlarımız çok kısıtlı. Antrenman yapacak yer konusunda büyük bir zorluk yasıyoruz. İnsallah yetkili kisiler bu sorunumuza çare olurlar diye ümit ediyoruz.
Gelecekte de içimizden Türk sporuna ve Kocaelispor'umuza hizmet edecek yeteneklerin olacağını düşünüyoruz. Çalışmalarımıza bu doğrultuda devam ediyoruz. Geleceğimizin teminatı olan bu gençlere yetişmeleri konusunda elimizden geldiği kadar katkı sağlamaya çalışıyoruz " dedi.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ