KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2775 TL
  • 5.9531 TL
  • 6.7618 TL
Kocaeli Zirve
“CHP Kozluk’a giremez!”
“CHP Kozluk’a giremez!”
Sektör
04 Şubat 2019 Pazartesi 11:51
  • 6052
  • 3

“CHP Kozluk’a giremez!”

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Mehteran Takımı Komutanı Ferhat Akbulut sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Akbulut “CHP Kozluk’a giremez. Denemek isteyenler sonucunu göze alır” dedi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Mehteran Takımı Komutanı Ferhat Akbulut, sosyal medya hesabından CHP’lilerin Kozluk Mahallesi’ne girmemelerini söyledi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Mehteran Takımı Komutanı Ferhat Akbulut, “Daha önceki seçimlerden bilen bilir ben girmeyecek diyorsam girmeyecek” dedi.

İşte o paylaşım:

“Kozluk mahallesi olarak aldığımız kararın sonuna kadar arkasında olacağımızı herkes bilsin ona göre hareket etsin. CHP’den hiç bir partilinin mahallemize girmesine izin vermiyoruz! Bana hiçbir şekilde bu konu için gelmeyin tartışmaya açık bir konu değil bu. Açık açık uyarıyorum denemek isteyenler tabi ki deneyebilir sonucu göze almak şartıyla. CHP bir zehirdir ve ben mahallemi bu zehirden uzak tutmaya kararlıyım. Daha önceki seçimlerden bilen bilir ben girmeyecek diyorsam GİRMEYECEK. Hayırla kalın”

 

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum
default photo
torbacılar ahkam kesıyor
Yazan: izmit genci

bu ferhat torbacı hatta babasıda tırbacı hatta bunlar kendılerı harıncınde torba tutmak ısteyenlerede ateş ettiler herkez bılır vural dıye bı adamı vurdular oda torbacı bıde balkonda gunahsız ınsanlarda vuruldu vay memleketıme bak vay kımlerın elıne kaldık

0 Beğendim
0 Beğenmedim
default photo
Yazan: Mert

Sen kimsin Ferhat akbulut

0 Beğendim
0 Beğenmedim
default photo
Yazan: Ceyhun tosun

Kozluğu yıkıp halkını evsiz bırakınca görücez seni torbacı ferhat.

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

HDP Körfez Belediyesi eş Başkan adayı ve birinci sıra meclis üyesi adayı İbrahim Ergin, seçime kendi adaylarıyla katılmaya karar aldıkları Körfez’de, ziyarette bulundukları Körfez Ağrılılar Derneği’nin hedef haline getirilmek istendiğini ifade ederek, “Hiçbir gurup ve ya STK’nın desteğini alarak sahaya inmedik. Biz toplumun her kesiminin oylarına talipli olacağız. Körfez Ağrılılar Derneği ziyaretimizi kabul eden STK’ lardan birisi. Bu demokratik cesareti gösteren derneğin eleştirilmesine anlam veremiyorum” dedi.

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

Kütahya’da safra kesesi taşını aldırmak için ameliyat olan 65 yaşındaki hasta, yapılan tetkikler sonrasında safra kesesi kanseri olduğunu öğrendi. Vakit kaybetmeden tekrar acil ameliyat olması gerektiğini öğrenen hasta, bu kez de VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde göreve yeni başlayan, genel cerrah Op. Dr. Faruk Özkul’a başvurdu. Hasta 3.5 saat süren zorlu ameliyat sonrasında hem tümörden hem de karnındaki iltihaptan kurtuldu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ