KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2775 TL
  • 5.9531 TL
  • 6.7618 TL
Kocaeli Zirve
Cumhur ittifakı perçinlendi
Cumhur ittifakı perçinlendi
Sektör
Nabi Yazıcı
11 Şubat 2019 Pazartesi 19:20
  • 808
  • 0

Cumhur ittifakı perçinlendi

AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, Körfez Belediye Başkan adayı Şener Söğüt, MHP Körfez İlçe Başkanı Zeki Gürsu, AK Parti Körfez Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak, Körfez Ülkü Ocaklarını ziyaret ettiler.

Ziyaret samimi bir ortamda gerçekleşirken, Tuna ve Söğüt Ülkücü gençliğin dik duruşu ile gençlere örnek olduklarını söyledi. Körfez Ülkü Ocakları Başkanı Zafer Kılıç, “Ülkücü gençlik ülke genelinde ve Körfez’de en büyük gençlik hareketidir. Liderimiz bugün oy verin dedi oy vereceğiz, yarın can verin derse can alır, can veririz. Devlet bekasını şahsi hesaplarımızdan üstün tutacağız. Menfaat perestlerinin de dün olduğu gibi karşısında olacağız” dedi. Cumhur ittifakının belediye başkan adayı olan Şener Söğüt, 31 Mart yerel seçimlerinde gençlerden destek beklediklerini söyledi.

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

HDP Körfez Belediyesi eş Başkan adayı ve birinci sıra meclis üyesi adayı İbrahim Ergin, seçime kendi adaylarıyla katılmaya karar aldıkları Körfez’de, ziyarette bulundukları Körfez Ağrılılar Derneği’nin hedef haline getirilmek istendiğini ifade ederek, “Hiçbir gurup ve ya STK’nın desteğini alarak sahaya inmedik. Biz toplumun her kesiminin oylarına talipli olacağız. Körfez Ağrılılar Derneği ziyaretimizi kabul eden STK’ lardan birisi. Bu demokratik cesareti gösteren derneğin eleştirilmesine anlam veremiyorum” dedi.

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

Kütahya’da safra kesesi taşını aldırmak için ameliyat olan 65 yaşındaki hasta, yapılan tetkikler sonrasında safra kesesi kanseri olduğunu öğrendi. Vakit kaybetmeden tekrar acil ameliyat olması gerektiğini öğrenen hasta, bu kez de VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde göreve yeni başlayan, genel cerrah Op. Dr. Faruk Özkul’a başvurdu. Hasta 3.5 saat süren zorlu ameliyat sonrasında hem tümörden hem de karnındaki iltihaptan kurtuldu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ