KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.5898 TL
  • 6.2328 TL
  • 6.7613 TL
Kocaeli Zirve
Doğa Kolejine banka el mi koydu?
Doğa Kolejine banka el mi koydu?
Sektör
15 Ağustos 2019 Perşembe 14:19
  • 945
  • 0

Doğa Kolejine banka el mi koydu?

Türkiye’nin en büyük eğitim kolejlerinden ve ilimizde 2 tane de okulu bulunan Doğa Kolejine borcundan dolayı Vakıfbank’ın el koyduğu öne sürülmesi gündeme bomba gibi düştü.

Son dönemler de ülkemizde yaşanan ekonomik krizden her sektör nasibini alıyor. Türkiye’nin en büyük eğitim kolejlerinden Doğa Koleji ile ilgili şok bir iddia ortaya atıldı. 30 yıllık bir eğitim kurumu olan, 70 bin öğrenci ve 12 bin çalışanı olan Doğa Koleji'ne borcundan dolayı Vakıfbank’ın el koyduğu öne sürüldü. Ayrıca kolejin binlerce çalışanına maaş veremediği ödemelerde ise güçlük yaşadığı da öğrenildi. Vakıfbank’ın el koyduğu iddiasının yanı sıra okulun Denizbank ve Halkbank'a da borcu olduğu öne sürüldü.

 

DİĞER HABERLER

Başkan Söğüt, “Birlikte yaşanırsa güzel ve anlamlıdır”

Başkan Söğüt, “Birlikte yaşanırsa güzel ve anlamlıdır”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Kurban Bayramı öncesinde mesaj yayımladı. Mesajına “Kurban Bayramının, kentimiz ve ülkemizle birlikte tüm İslam âlemi için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum” diyerek başlayan Başkan Şener Söğüt, “İlimizden ve tüm coğrafyalardan Hac farizasını yerine getirmek için mübarek topraklarda bulunan kardeşlerimizin ibadetlerinin kabul olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ