KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2775 TL
  • 5.9531 TL
  • 6.7618 TL
Kocaeli Zirve
Gebze’de spor camiasının acı günü
Gebze’de spor camiasının acı günü
Sektör
Aktan Uslu
11 Şubat 2019 Pazartesi 23:09
  • 621
  • 0

Gebze’de spor camiasının acı günü

Geçtiğimiz yıl Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü eski çalışanlarından Alparslan Aslan hayatını kaybetti

Gebze’de ömrünün neredeyse tamamını Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün spor tesislerine adayan Alparslan Aslan vefat etti. 54 yaşında hayata gözlerini yuman Aslan’ın yüksek tansiyona bağlı rahatsızlığı nedeniyle evinde vefat ettiği öğrenildi. Alparslan Aslan bugün (11 Şubat 2019) Gebze’nin Yenikent Mahallesi’ndeki Huzurkent Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Gebze Belediyesi Pelitli Mezarlığı’nda toprağa verildi. Kocaeli Zirve; merhum Alparslan Aslan’a Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına, sevenlerine ve Gebze spor camiasına sabır ve başsağlığı diler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

HDP Körfez Belediyesi eş Başkan adayı ve birinci sıra meclis üyesi adayı İbrahim Ergin, seçime kendi adaylarıyla katılmaya karar aldıkları Körfez’de, ziyarette bulundukları Körfez Ağrılılar Derneği’nin hedef haline getirilmek istendiğini ifade ederek, “Hiçbir gurup ve ya STK’nın desteğini alarak sahaya inmedik. Biz toplumun her kesiminin oylarına talipli olacağız. Körfez Ağrılılar Derneği ziyaretimizi kabul eden STK’ lardan birisi. Bu demokratik cesareti gösteren derneğin eleştirilmesine anlam veremiyorum” dedi.

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

Kütahya’da safra kesesi taşını aldırmak için ameliyat olan 65 yaşındaki hasta, yapılan tetkikler sonrasında safra kesesi kanseri olduğunu öğrendi. Vakit kaybetmeden tekrar acil ameliyat olması gerektiğini öğrenen hasta, bu kez de VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde göreve yeni başlayan, genel cerrah Op. Dr. Faruk Özkul’a başvurdu. Hasta 3.5 saat süren zorlu ameliyat sonrasında hem tümörden hem de karnındaki iltihaptan kurtuldu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ