KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0600 TL
  • 6.7614 TL
  • 7.7239 TL
Kocaeli Zirve
Günkay 11. Şubesini körfez Kent’te açtı
Günkay 11. Şubesini körfez Kent’te açtı
Sektör
Nabi Yazıcı
08 Mart 2019 Cuma 17:38
  • 2383
  • 1

Günkay 11. Şubesini körfez Kent’te açtı

Kocaeli’nin geniş bir alanda hizmetleri olan marketlerinden Günkay, 11. Şubesini izdihama neden olacak kadar yoğun olan kalabalık katılımla gerçekleştirdi. Körfez Yavuz Sultan Selim Mahallesi Mevlana Caddesi’nde Körfez Kent konutları alanında gerçekleşen açılışa, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran başta olmak üzere kalabalık protokol gurubu ve siyasi parti yönetimleri ile adayları katıldı.

Günkay İş Merkezi’nde hizmete sokulan ve 11. Şube olan marketin açılışında, vatandaşlara sunulan ücretsiz ikramlar ve sunumlar nedeniyle alan adeta şölen meydanına döndü. Açılışa gelen vatandaşlar, marketlerde satılan ürünlerin kurdukları stantlarda etli pilav, tatlı, peynir ve şarküteri çeşitleri, dondurma, kuruyemiş, tatlı ikramlarını alarak programı izlediler.

Şölen havasında başlayan açılışta, mehteran takımının çaldığı parçalar, semavi gösterileri ile vatandaşlara görsel zenginlik dolu anlar yaşatıldı.

Açılışa, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, KTO Başkanı Recep Öztürk, AK Parti, İYİ Parti, CHP, Saadet Partisi Körfez ve Derince ilçe başkanları, yöneticileri, belediye ve meclis üyesi adayları ile siyasiler protokolde kalabalık guruplarla yer aldılar. Açılış nedeniyle indirimli fiyatların uygulanacağı şubeye gelen Körfez ve Yenikent’te oturan vatandaşlar, kurdele kesiminden sonra içeri alındılar ve hızlı bir alış veriş başladı.

“Cesaretlerinden dolayı kutluyorum”

Açılış konuşmasını yapan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, sıkıntılı dönemde yeni bir işyeri açtıkları ve bu cesareti gösterdikleri için Günkay yönetimine teşekkür etti. Konuşma sonrasında kalabalık protokol gurubu kurdela kesimini gerçekleştirdi ve Günkay’ın 11. Şubesi hizmete başladı.

Kuruluş 2004 11. şubesini hizmete açan Günkay marketler zinciri, ilk olarak 2004 yılında Abdurrahman Kaya ve ortakları tarafından kuruldu. 1983 yılında İstanbul Pendik’te ilk ticarete başlayan Abdurrahman Kaya, 1990 yılında Kocaeli’nde ticarete devam etmeye başladı. Market ve inşaat alanlarında hizmet veren Günkay, kısa zamanda şube sayısını arttırdı ve bugün 11. Şubesini hayata geçirdi.

Hizmete başlayan 11. Şube, 1000 metrekare mağaza, 1400 metrekare depolama alanı, 1000 metrekare yönetim katıyla bölgede ki büyük marketlerden birisi oldu.

 

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Yazan: Fatmanur

Maşallah Allah daim etsin İnşallah

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ