KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Hastaneyi köpekler bastı
Hastaneyi köpekler bastı
Sektör
22 Ağustos 2019 Perşembe 15:40
  • 633
  • 0

Hastaneyi köpekler bastı

Gebze Fatih Devlet Hastanesi’nin yeni hizmet binasının polikliniklerin olduğu binayı sokak köpekleri bastı.

Gebze Fatih Devlet Hastanesi’nin yeni hizmet binasını bitirilmesi gereken zaman yerine çok geç hizmete girdi. Hastanenin yeni hizmet binası 6 Aralık 2018 Perşembe gününden itibaren yataklı servislerin de yeni binaya taşınmasıyla tam anlamıyla hizmete girdi. Ancak yeni hizmet binasında sorunlar bitmek bilmiyor.

Gebze Fatih Devlet Hastanesi’nin yeni hizmet binasının polikliniklerin olduğu binanda yeteri kadar güvenlik görevlisinin olmaması nedeniyle sokak hayvanlarının hastaneye girdiği görüldü.

Özellikle sokak köpeklerinin Gebze Fatih Devlet Hastanesi’nin yeni hizmet binasının polikliniklerin olduğu binanda gezdiğini ifade eden hasta yakınları ve hastalar bu konuyla ilgili olarak hastane yetkililerinin gerekli önlemleri almaları gerektiğini belirttiler.

 

DİĞER HABERLER

'Şu an yokum, ücretini sonra verebilirsiniz'

'Şu an yokum, ücretini sonra verebilirsiniz'

Körfez'de, çiftçi Remzi Yaman, yol kenarında sattığı ürünlerin başında duramadığı zaman 'Şu an yokum. İstediğiniz ürünü alabilir, ücretini daha sonra verebilirsiniz' yazılı not bırakıyor. Yaman bu hareketi uzun zamandır yaptığını belirterek, "Biz gelenek görenek bilen çiftçileriz. Haramı helali biliriz. Geri dönüşler oluyor. Geri dönüş yapmayanlar da olabilir. İhtiyacı olup aldıysa helal olsun. Biz önce birbirimize güvenmeyi bilmeliyiz" dedi

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ