KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Healness ile kendinizi şımartın
Healness ile kendinizi şımartın
Sektör
20 Aralık 2012 Perşembe 11:27
  • 1721
  • 0

Healness ile kendinizi şımartın

Kocaeli Tip Merkezi, Healness Güzellik Ve Bakim Ünitesi ile saglikli ve güvenilir hizmeti Kocaeli halkına sunuyor.

Yıpranan eller, nasir tutmuş ayaklar, bakıma ihtiyacı olan ciltler ve istenmeyen tüyler birçok bayanın şikayet ettiği durumlar. Çatlayan topuklardan; sigara ve kötü beslenme gibi sebeplerden ötürü ciltte yaşanan sorunlardan, fazla kilolardan, istenmeyen tüylerden kurtulmak için Kocaeli Tip Merkezi sağlık hizmetlerinin yanında, Güzellik Ve Bakim Ünitesi ile de hizmet veriyor. Kocaeli Tip Merkezi`nin Güzellik ve Bakim Ünitesi`nde, Cilt Hastalıkları Uzmanı Doktor Hatice Parmaksızoğlu, Podiatrist Esra Arbaç, Estetisyen Canan Çalık, Gizem Akçay, Elif Yıldırımer ile birlikte, profesyonel bir ekip görev yapıyor.

 

HER ÇEŞİT BAKIM MEVCUT
 Healnes Sağlık ve Güzellik Ünitesi`nde yapılan bakımlardan cilt bakımında; dermatolojik cilt bakim ürünleri ve cihazlarla cildin derinlemesine temizliği yapılıyor. Siyah noktalar ve gözenekler temizlenerek cilt tipine ve problemine göre seçilen maske, serum ve benzeri ürünlerle cildin ihtiyaçları karşılanıyor. Uygulanan bu aylık bakim 1 ila 1,5 saat sürüyor. Siyah nokta temizliği, maske, ince kaz ayaklarını sıkılaştırma ve düzgünleştirme, lifting, kişiye özel akne tedavisi, leke tedavisi için kimyasal peeling cilde yapılan uygulamalar arasında yer alıyor. Kimyasal peeling`te %20 indirim uygulanıyor.
 

CILDE ZARAR VERMIYOR 
Healness`te lazer epilasyon uygulaması da yapılıyor. Tıp merkezinde, vücuttaki istenmeyen tüylerin giderilmesinde, en etkili yöntemlerden biri olan lazer ışınları cilde zarar vermiyor. Vücudun tüm bölgelerine ve tüm cilt tiplerine epilasyon yapılabiliyor. Alexandrite lazer cihazı ile istenmeyen tüyler, leke tedavisi ve kılcal damar çatlamaları gibi birçok sorun tedavi edilebiliyor. 4-6 seansta, istenmeyen tüylerde ciddi oranda azalmalar görülüyor. Tedavi, yüzde 90 kesin çözüm veriyor. Lazer epilasyon paketleri şeklinde de uygun fiyata epilasyon hizmeti sunuyor.
 
AYAK BAKIMINDA ÜSTÜN HİZMET
Kocaeli Tıp Healness Güzellik ve Bakım Ünitesin`nde Podimer Alman Ayak Sağlığı işbirliğiyle oluşturulan, Almanya`dan ithal modern teknoloji ürünü cihazlarla hizmet veriliyor. Hizmetler arasında batık tırnak tedavisi, nasır, sertleşmeler, tırnak mantarı, deforme tırnak, çatlaklar, diyabetik ayak bakımları, sedef kaybaklı el –tırnak bakımları bulunuyor. Batık tırnaklar 3T0 yöntemiyle çekilmeden telle kurtarılıyor. Parmak duruş veya bakış bozukluğundan kaynaklanan deformasyonlar özel destek malzemesi hazırlanarak rahatlatılıyor. Tırnağın uzama şekline göre minimum 2-3 seansta da hasta bölge tedavisine cevap veriyor.
 

OZON SAUNAYLA KİLOLARDAN KURTULUN
Ozon sauna terapi, sağlığı kötü yönde tehdit eden yağlar, yağ asitleri, metabolik elementler ve zararlı toksinlerin kalbe yüklenmeden vücuttan atılmasına yarıyor. Vücudun aşırı yağlanmasını önleyerek sağlıklı kilo vermeyi temin ediyor. Bu sistemde kadınların en çok şikayet ettiği selülitlerde kilolarla beraber kayboluyor. Healness Güzellik ve Bakım Ünitesi`nde uygulanan Ozon sauna, toksinlerin ter ile akıtılmasını ve kan dolaşımını arttırarak inciniş kasların daha çabuk iyileşmesini sağlıyor. Kronik yorgunluğu da ortadan kaldırarak dinanizm sağlıyor. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ