KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3811 TL
  • 6.0965 TL
  • 6.7421 TL
Kocaeli Zirve
Herfene gecesinde coştular
Herfene gecesinde coştular
Sektör
Nabi Yazıcı
05 Aralık 2018 Çarşamba 22:46

Herfene gecesinde coştular

Kocaeli Erzurumlular Derneği’nde düzenlenen Herfene gecesinde Dadaşlar ve konukları ozanların türküleri, söyleşileri ile güzel bir akşam yaşadılar.

Derneğin Derince Sırrıpaşa Mahallesi’nde ki merkezinde düzenlenen gecede, Başkan Avni Gözütok, konuklarla yakından ilgilendi. Herfene gecesine katılan konuklar arasında yer alan AK Parti Körfez Belediye Başkan aday adayı Mehmet Irak ve Kars- Ardahan Iğdır Vakfı Başkanı Taner Sarıçayır ile birlikte kalabalık davetli gurubu ve Dadaşlar doyasıya eğlenerek, sohbet ettiler. Avni Gözütok geceye katılan konuklara teşekkür ederken, yöresel yiyecekler ikram edildi ve gece boyunca da ozanlar sazlarıyla, sözleriyle renk kattılar.

 

 

 

DİĞER HABERLER

 “Tekerler durmadan esnafın sesi duyulsun”

 “Tekerler durmadan esnafın sesi duyulsun”

Körfez Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Karadeniz, artan maliyetler, yakıt giderleri, vergiler ve cezalarla mücadele etmeye çalışan nakliyeci esnafının çok zor durumda olduğunu ve dönen tekerlerin durmasına az kaldığını ifade ederek, “Şoför esnafı ülkesini sever, vatanseverdir. Nakliyeci esnafının birçok sorunla uğraşıyor ve artık ayakta kalamaz hale geldi. Dönen tekerler tamamen durmadan esnafın ses duyulmalı” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Reis Döner
Volka Proje
Akkurt İnşaat
KKG
Polis Marketim
Bekiroğlu