KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0963 TL
  • 6.8043 TL
  • 7.7242 TL
Kocaeli Zirve
İki Bekâr iki saat güldürecek
İki Bekâr iki saat güldürecek
Sektör
Aktan Uslu
09 Şubat 2019 Cumartesi 22:27
  • 1445
  • 0

İki Bekâr iki saat güldürecek

Duru Tiyatro; başrollerini Emre Kınay ve Evrim Alasya’nın paylaştığı Amerikan Tiyatrosu’nun en ünlü komedi yazarlarından Sam Bobrick’in eseri İki Bekâr’ı 18 Şubat’ta Gebze’de, Mask Yapım organizasyonu ile sahneleyecek

Amerikan Tiyatrosu’nun en ünlü komedi yazarlarından Sam Bobrick tarafından kaleme alınan, 10’ncu sanat yılındaki Duru Tiyatro tarafından sahnelenen İki Bekâr adlı komedinin yolu 18 Şubat’ta Gebze’den geçecek.

Oyun Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’nde Mask Yapım organizasyonunda, 18 Şubat Pazartesi günü akşamı 20.00’de sahnelenecek. Oyunun biletleri Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi gişesinden ve BİLETİX’ten temin edilebilecek. (Bilgi ve rezervasyon: 0535 693 71 71 ve 0541 641 8 641)

KINAY VE ALASYA BAŞROLLERDE

Oyunun başrollerinde, oyunun yönetmenliğinde üstlenen Emre Kınay Jack Fisher'ı, Evrim Alasya pırıl pırıl enerjisiyle Shanette Millburn'u canlandırıyor. Oyunun müziklerini Gökhan Türkmen, Gökhan Tepe, Keremcem gibi daha birçok popüler sanatçıya besteler veren oyuna özel bir titizlikle Serdar Aslan besteledi. Duru Tiyatro'nun yeni kurulan orkestrası Durucazzz'ın canlı performans müzikleriyle müzikal tadında bir oyunla eğlenceli kahkahalı 2 saat izleyicileri bekliyor.

İKİ BEKÂR’A DAİR

Arkadaşlarının çöpçatanlığıyla düğün davetinde aynı masaya oturunca başlıyor Anette olan Shanette ile Jack'in komik hikayesi. Shanette adım adım izliyor Jack'i.. Jack, ilişkiden, bağlanmaktan, terkedilmekten, aldatılmaktan ve soyulmaktan korkuyor. En çok da deli olduğu kadar çatlak Shanette'ten korkuyor. Ama Shanette kararlı ve ısrarcı. Vazgeçmeye hiç niyeti yok..

 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ