KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2775 TL
  • 5.9531 TL
  • 6.7618 TL
Kocaeli Zirve
İş kazası geçiren kadın vefat etti
İş kazası geçiren kadın vefat etti
Sektör
Nabi Yazıcı
12 Şubat 2019 Salı 13:30
  • 2802
  • 0

İş kazası geçiren kadın vefat etti

Tekirdağ’da kalite kontrol görevlisi olarak çalıştığı iş yerinde buhar patlaması sonucu ağır yaralanan Şenay Dinç (35) tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.

Alınan bilgilere göre 15 gün önce meydana gelen iş kazasında ağır yaralanan Şenay Dinç, ilk müdahale ve tadvi sonrasında Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Yanık ünitesinde 15 gün tedavi gren genç kadın, tüm çabalara rağmen kurtarılamayarak vefat etti. Şenay Dinç’n cenazesi yapılan otopsi sonrasında toprağa verilmek üzere Tekirdağ’a gönderildi.

DİĞER HABERLER

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

HDP Körfez Belediyesi eş Başkan adayı ve birinci sıra meclis üyesi adayı İbrahim Ergin, seçime kendi adaylarıyla katılmaya karar aldıkları Körfez’de, ziyarette bulundukları Körfez Ağrılılar Derneği’nin hedef haline getirilmek istendiğini ifade ederek, “Hiçbir gurup ve ya STK’nın desteğini alarak sahaya inmedik. Biz toplumun her kesiminin oylarına talipli olacağız. Körfez Ağrılılar Derneği ziyaretimizi kabul eden STK’ lardan birisi. Bu demokratik cesareti gösteren derneğin eleştirilmesine anlam veremiyorum” dedi.

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

Kütahya’da safra kesesi taşını aldırmak için ameliyat olan 65 yaşındaki hasta, yapılan tetkikler sonrasında safra kesesi kanseri olduğunu öğrendi. Vakit kaybetmeden tekrar acil ameliyat olması gerektiğini öğrenen hasta, bu kez de VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde göreve yeni başlayan, genel cerrah Op. Dr. Faruk Özkul’a başvurdu. Hasta 3.5 saat süren zorlu ameliyat sonrasında hem tümörden hem de karnındaki iltihaptan kurtuldu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ