KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.5898 TL
  • 6.2328 TL
  • 6.7613 TL
Kocaeli Zirve
İşçilere destek verdi
İşçilere destek verdi
Sektör
Nabi Yazıcı
27 Temmuz 2019 Cumartesi 15:42
  • 738
  • 0

İşçilere destek verdi

İYİ Parti Körfez Belediye Meclis Üyesi Enver Okan, bir süredir arkadaşlarıyla birlikte gündeme taşıdığı Atalar Mahallesi sahilde yer alan Anıtpark’ın düzenlenmesi çalışmalarını takip ederek, kendisi de zaman zaman çalışanlara yardım etti.

Enver Okan, Anıtpark çevresinde yapılmaya başlanan çevre düzenlemesi ve temizlik çalışmalarını sürekli takip ediyor. Çalışmaları izleyen Enver Okan, zaman zaman da kolları sıvayarak işçilere destek vermeye çalışıyor.

Enver Okan, gerekli düzenlemelerin yapılmasının ardından çevrenin ve anıtların korunması için kendilerinin de destekçi olacaklarını ifade ederek, “Önerilerimizi kabul eden ve parkı eski günlerine getirmek için ilk adımları atan Başkan Şener Söğüt ve belediye personeline teşekkür ediyoruz. Çalışmalar bitince bu alan yine eskiden olduğu gibi halkın gezmek, piknik yapmak ve zaman geçirmek için geleceği nokta olacaktır” dedi.

DİĞER HABERLER

Başkan Söğüt, “Birlikte yaşanırsa güzel ve anlamlıdır”

Başkan Söğüt, “Birlikte yaşanırsa güzel ve anlamlıdır”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Kurban Bayramı öncesinde mesaj yayımladı. Mesajına “Kurban Bayramının, kentimiz ve ülkemizle birlikte tüm İslam âlemi için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum” diyerek başlayan Başkan Şener Söğüt, “İlimizden ve tüm coğrafyalardan Hac farizasını yerine getirmek için mübarek topraklarda bulunan kardeşlerimizin ibadetlerinin kabul olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ