KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2775 TL
  • 5.9531 TL
  • 6.7618 TL
Kocaeli Zirve
Kadın dayanışması sağlandı
Kadın dayanışması sağlandı
Sektör
Nabi Yazıcı
09 Şubat 2019 Cumartesi 21:20
  • 857
  • 0

Kadın dayanışması sağlandı

Cumhur ittifakı yaparak seçimlere girmeye hazırlanan AK Parti ve MHP’de, SKM açılışı sırasında bir araya gelen kadınlar, seçimlerin zaferle sonuçlanması için ortak çalışacaklarını söylediler.

MHP’nin SKM merkezi açılışında yan yana gelen AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Canan Mollaoğlu, MHP Kadın Kolları Başkanı Özlem Zaglı ve her iki partinin meclis üyesi aday adayı kadınlar sahada da birlikte hareket etme kararı aldılar.

AK Parti’nin seçimlerde Cumhur ittifakı gereği MHP’nin meclis üyesi listesine destek vereceğinin dile getirildiği sohbette, önümüzde ki günlerde Körfez Center AVM yöneticisi ve MHP Körfez Belediye Meclis Üyesi adayı Aynur Vergili’nin düzenleyeceği organizasyonda bir araya gelecekleri belirtildi.

DİĞER HABERLER

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

HDP Körfez Belediyesi eş Başkan adayı ve birinci sıra meclis üyesi adayı İbrahim Ergin, seçime kendi adaylarıyla katılmaya karar aldıkları Körfez’de, ziyarette bulundukları Körfez Ağrılılar Derneği’nin hedef haline getirilmek istendiğini ifade ederek, “Hiçbir gurup ve ya STK’nın desteğini alarak sahaya inmedik. Biz toplumun her kesiminin oylarına talipli olacağız. Körfez Ağrılılar Derneği ziyaretimizi kabul eden STK’ lardan birisi. Bu demokratik cesareti gösteren derneğin eleştirilmesine anlam veremiyorum” dedi.

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

Kütahya’da safra kesesi taşını aldırmak için ameliyat olan 65 yaşındaki hasta, yapılan tetkikler sonrasında safra kesesi kanseri olduğunu öğrendi. Vakit kaybetmeden tekrar acil ameliyat olması gerektiğini öğrenen hasta, bu kez de VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde göreve yeni başlayan, genel cerrah Op. Dr. Faruk Özkul’a başvurdu. Hasta 3.5 saat süren zorlu ameliyat sonrasında hem tümörden hem de karnındaki iltihaptan kurtuldu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ