Sibel Gönül
KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.5456 TL
  • 6.2837 TL
  • 7.2835 TL
Kocaeli Zirve
Kızılay Körfez Şubesi Genel Kurulu Gerçekleşti
Kızılay Körfez Şubesi Genel Kurulu Gerçekleşti
Sektör
Nabi Yazıcı
14 Mart 2019 Perşembe 17:14
  • 989
  • 0

Kızılay Körfez Şubesi Genel Kurulu Gerçekleşti

Kızılay Körfez Şubesi Olağan Genel Kurulunu Gerçekleştirdi. Tek Liste Olarak Gerçekleşen Genel Kurulda Başkanlığa İsmail Hakkı Akın Getirildi.

Kızılay Körfez Şubesi toplantı salonunda gerçekleşen genel kurulda, divan başkanı ve katip üyelerinin seçilmesinin ardından, program planı sulundu. İstiklal marşı ile program başladı. 

Kızılay Kocaeli Şubesi Başkanı Cengiz İpek, genel kurulda şunları ifade etti “ Başkanımız İsmail Akın ve ekibinin, Kızılay Körfez Şubesi kurulmadan önce Körfez Vicdan Hareketi adı altında, sahadaki azim ve gayretlerine şahit olduk. Bu anlamda, Körfez Şubesi’nin çok önemli işlere imza atacağına inanıyoruz. Seçilen yeni yönetime çalışmalarında başarılar diliyor, hayırlı olsun diyoruz” dedi. 

2019,2020,2021 yılları için çalışma raporu, kesin hesap raporları okunarak, şube yönetim kuruluna ibra edildi. Oy birliği ile kabul edilen çalışmaların ardından,   seçim yapıldı. Yapılan seçimde Kızılay Körfez Şubesi yönetim kurulu şu şekilde oluştu:

Başkan: İsmail Hakkı Akın

Başkan Yardımcısı: İbrahim Okudan

Sekreter: Murat Gülbiçim

Muhasip: Yalçın Tuncer

Veznedar: Mehmet Ulu

 

DİĞER HABERLER

Başkan Bulut’tan, Ticaret Bakanı Pekcan’a “Yolumuzdan dönmeyeceğiz”

Başkan Bulut’tan, Ticaret Bakanı Pekcan’a “Yolumuzdan dönmeyeceğiz”

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın katılımlarıyla gerçekleştirilen ‘Bölgesel İstişare Toplantısı’nda bölgenin sorun ve çözüm önerilerine ilişkin dosya sunan Başkan Bulut, “Kentimizi ve ülkemizi dünyada hak ettiği konuma taşıma inancımızdan ve yolumuzdan kesinlikle dönmeyeceğiz. Bu hedef projeler geliştiriyor ve hayata geçiriyoruz. KOTO olarak, kentimizin ve ülkemizin gücüne güç katmaya devam edeceğiz” dedi

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ