Sibel Gönül
KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4572 TL
  • 6.2237 TL
  • 7.1857 TL
Kocaeli Zirve
Koray Şener Körfez’de oturuyordu
Koray Şener Körfez’de oturuyordu
Sektör
03 Kasım 2018 Cumartesi 11:21
  • 6096
  • 0

Koray Şener Körfez’de oturuyordu

Dün akşam oynanan derbi maçı sırasında kalp krizi geçirerek ölen Koray Şener aldın üniversite öğrencisinin Körfez Yarımca'da oturduğu öğrenildi.

Maç sırasında yaşadığı Ercan'a kalbi dayanamayan ve hayatını kaybeden Kuran Şener'in Yarımca Atalar Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi Beşevler durağı mevkiinde oturduğu öğrenildi. Kocaeli Üniversitesi öğrencisi olan Kore Şener'in Oruç Reis Anadolu Lisesi'nde okuduktan sonra iktisat bölümünü kazanarak üniversiteye gitmeye başladığı öğrenildi talihsiz gencin cenazesi yapılan otopsi sonucunda İstanbul'dan da alınarak Körfez'de toprağa verilecek. Rıfat ve Gülümser çiftinin tek çocuğu olduğu öğrenilen Koray Şener in ölümü ilçede de büyük üzüntüyle karşılandı.

Son paylaşımı yürek dağladı

Büyük bir Fenerbahçe taraftarı olan Koray Şener’in uzun bir süre önce yazdığı paylaşım ortaya çıktı. İşte kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Koray Şener’in sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımı:

 

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

Başkan Bulut’tan, Ticaret Bakanı Pekcan’a “Yolumuzdan dönmeyeceğiz”

Başkan Bulut’tan, Ticaret Bakanı Pekcan’a “Yolumuzdan dönmeyeceğiz”

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın katılımlarıyla gerçekleştirilen ‘Bölgesel İstişare Toplantısı’nda bölgenin sorun ve çözüm önerilerine ilişkin dosya sunan Başkan Bulut, “Kentimizi ve ülkemizi dünyada hak ettiği konuma taşıma inancımızdan ve yolumuzdan kesinlikle dönmeyeceğiz. Bu hedef projeler geliştiriyor ve hayata geçiriyoruz. KOTO olarak, kentimizin ve ülkemizin gücüne güç katmaya devam edeceğiz” dedi

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ