KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Masala'da kahvaltı keyfi
Masala'da kahvaltı keyfi
Sektör
20 Aralık 2012 Perşembe 11:18
  • 1608
  • 4

Masala'da kahvaltı keyfi

Masala Kebap&Balkava Salonu, Dolphin AVM karşısında geniş alanı, usta aşçıları ve zengin menüsüyle 1 yıldır kaliteli hizmetine devam ediyor

Dolphin Avm karşısından bulunan 2 katlı geniş mekan 1 yıldır İzmitlilere lezzetli yemekler ve kaliteli hizmet sunuyor.  Hayrullah Işık`a ait olan mekanda toplu yemeklere hizmet verebilecek büyük salonu, camekanlı dış alanı ve VİP salonuyla hizmet veriyor.

 
TAM 1 YILDIR KALİTELİ HİZMET
1 yıldır İzmitlilere lezzetli kebapları, tatlıları ve daha birçok çeşit ürünüyle hizmet veren Masala, müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor. 30 kişilik personeliyle kaliteli hizmetin sınırlarını zorlayan Masala, 250 metrekare alanında 450 kişilik bir müşteri kapasitesi barındırıyor. Lezzetli kebapları ve zengin menüsüyle müşterilerin beğenisini toplamaya devam ediyor.
 
HER GÜN KAHVALTI
Lezzetli yemek menüsüne kahvaltıyı da dahil eden Masala` da hafta içi dahil her gün kahvaltı yapmak mümkün. Birçok çeşidi içinde barındıran  kahvaltısıyla Masala geniş mekanında keyifli bir kahvaltı yapma imkanı sunuyor. Camekanlı dış bölümü, kapalı büyük salonu ve VİP salonuyla Masala` da dilediğiniz kadar vakit geçirmek mümkün.
 
ÖZEL SOSLARLA ÖZEL YEMEKLER
Masala adı da ünlü ve sevilen Tavuk Pirzola`sından geliyor. Usta aşçıların özel soslarıyla yapılan pirzolalardan Tavuk Pirzola Masala` da en sevilenlerden. Masala lezzetli etlerini Balıkesir` den alıyor. Kalitesinden hiçbir adımdan ödün vermeyen Masala tatlılarıyla da adından söz ettiriyor. Zengin menüsü ve rahat mekanıyla akşam 23:00` a kadar hizmet veren mekanın paket servisi de mevcut. Kalitesinden ödün vermeyerek rahat ve huzurlu bir ortam sağlayan mekan Masala adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ