KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7669 TL
  • 6.4016 TL
  • 7.5790 TL
Kocaeli Zirve
Mimar Sinan’ın içler acısı hali
Mimar Sinan’ın içler acısı hali
Sektör
16 Ağustos 2019 Cuma 12:06
  • 957
  • 0

Mimar Sinan’ın içler acısı hali

Birileri kabul etmese de Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde işler iyi gitmiyor.

Tahir Büyükakın ne ekibini kurabildi ne de mevcut ekibine ağırlığını hissettirebildi.

Zamanını üstüne vazife olmayan boş işlere harcayan, bol bol dedikodu yapıp kenti ve siyaseti dizayn etmeye çalışan Tahir Hoca dibindeki yaya geçidindeki HARAP durumdan bile habersiz.

Kocaeli Büyükşehir Belediye binasının hemen önünde bulunan Mimar Sinan Üst Geçidi resmen dökülüyor ve buradan geçen vatandaşlar içinde tehlikeli olmaya başladı.

 Canlı müzik yapılan Haura Cefe’nin de bulunduğu bu yaya geçidini gören Yakup Kadıoğlu adındaki vatandaşımız tepkisini de sosyal medyada göstermiş ve aşağıdaki paylaşımı yapmış.

Tahir Hocanın bir an önce üstüne vazife olmayan boş işleri bırakıp asli görevine dönmesi gerekiyor.

İşte Yakup Kadıoğlu’nun paylaşımı ve Mimar Sinan Yaya Geçidinin içler acısı hali;

BU ÜST GEÇİTİ UZAYDAN BİRİLERİ Mİ GELİP TAMİR EDECEK?

Burası Kocaeli Büyük şehir Belediyesi önündeki modern denilen (Mimar Sinan) yaya üst geçidi.

Büyükşehir Belediyesinde çalışan bir kişi buradan geçmiyor mu? Ben buradan 07.08.2019 tarihinde 07.30 saatlerinde geçtim. Yer döşemesi bozulmaya başlamıştı. Daha sonra 10.08.2019 tarihinde 07.50 saatlerinde geçtim yer döşemesi bozulmuştu ve bu gece 15.08.2019 tarihinde 21.55 saatlerinde geçtim artık yer döşemeleri tehlike oluşturacak duruma gelmiş.

Bu nasıl bir vurdumduymazlık bu nasıl bir belediyecilik?

Sayın Tahir BÜYÜKAKIN kaç tane koordinatör atadınız?

O kadar müdür var ama hiç biri bu memleketin yaya geçidini kullanmıyor demek ki yada hiç bir iş yapmadan yatarak maaş alıyorlar.

Sayın Tahir BÜYÜKAKIN başkana sesleniyorum; belediye yatma yeri değildir. Milletin verdiği vergilerle maaşınızı alıyorsunuz. Bu maaşı hak edin, bu kadar basit bir iş bile 7 günde yapılamıyorsa belediye ne işe yarıyor?

Sabah araçla belediyenin kapısına gelip içeri gir akşama kadar klimalı odada yat, akşam çık araç kapıda bin eve git gene yat bu nedir be başkan.

Büyükşehir belediye sınırları içerisinde yaşanan tüm aksaklıklardan haberin olmalı. Memlekette gezme zamanı değil. Bu şehre ve bu şehirde yaşayan insanlara hizmet etmek için bu insanlar seni seçti o koltuğa oturttu.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ