KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.5898 TL
  • 6.2328 TL
  • 6.7613 TL
Kocaeli Zirve
Miniklere tatlı hediye dolu bir gün
Miniklere tatlı hediye dolu bir gün
Sektör
Nabi Yazıcı
27 Temmuz 2019 Cumartesi 16:17
  • 750
  • 0

Miniklere tatlı hediye dolu bir gün

Derince ve Körfez’de eğitim hizmeti veren Kumlu Eğitim Kurumları’na bağlı Kumlu Kreş, eğitim verdiği minik öğrencilere tatlı sürpriz yapıldı.

Okulun büyük bahçesinde Osmanlı macunu ve pamuk helva yapılarak çocuklar sevindirildi. Minik öğrenciler tatlı ustaları ile birlikte hem macun ve pamuk helvanın yapılışını izlediler, minik elleriyle de imalata katkı sağladılar.

El becerisinin gelişmesi ve eğlence amaçlı yapılan etkinlik sırasında özellikle pamuk helvanın ortaya çıkışını şaşkınla izleyen minikler, alkışlarla heyecan ve sevinçlerini de gösterdiler.

Kumlu Kreş yetkilileri benzeri etkinliklerle çalışmaların devam edeceğini belirterek, öğrencilerin hem öğrenip, hem eğleneceği çalışmaların hazırlanacağını ifade ettiler.    

 

        

 

DİĞER HABERLER

Başkan Söğüt, “Birlikte yaşanırsa güzel ve anlamlıdır”

Başkan Söğüt, “Birlikte yaşanırsa güzel ve anlamlıdır”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Kurban Bayramı öncesinde mesaj yayımladı. Mesajına “Kurban Bayramının, kentimiz ve ülkemizle birlikte tüm İslam âlemi için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum” diyerek başlayan Başkan Şener Söğüt, “İlimizden ve tüm coğrafyalardan Hac farizasını yerine getirmek için mübarek topraklarda bulunan kardeşlerimizin ibadetlerinin kabul olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ