KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2775 TL
  • 5.9531 TL
  • 6.7618 TL
Kocaeli Zirve
Murat Koca’ya Belediye Meclisi teklif edildi
Murat Koca’ya Belediye Meclisi teklif edildi
Sektör
Aktan Uslu
11 Şubat 2019 Pazartesi 13:04
  • 2489
  • 0

Murat Koca’ya Belediye Meclisi teklif edildi

İYİ Parti Çayırova’da belediye başkan adayı İlhami Bayrak; İnönü ve Emek Mahalleleri Güzelleştirme ve Yaşatma Derneği Başkanı Murat Koca’ya belediye meclisi için teklifte bulundu

İnönü ve Emek Mahalleleri Güzelleştirme ve Yaşatma Derneği Başkanı Murat Koca, İYİ Parti Çayırova Belediye Başkan adayı İlhami Bayrak’ın Akse’deki toplantısının ardından Cumhuriyet’teki toplantıda da yer aldı. Koca’ya İlhami Bayrak’ın belediye meclis üyeliği için adaylık başvurusu teklifi gittiği öğrenildi. Duyumumuzu doğrulayan Koca düşünce aşamasında olduğunu söyledi. Koca’dan konuk anonsları esnasında, “Efsane başkan” diye söz edildi.

O MÜCADELEYE ÖNCÜLÜK ETTİ

Murat Koca uzun yıllar imar izni verilmeyen ve halka rağmen kentsel dönüşüm yapılmak istenen mahallelinin mücadelesinde hep ön sırada yer almış, o kentsel dönüşüm planının tamamın iptal edilip imar yasağının kalkmasında büyük pay sahibi olmuştu. Murat Koca (fotoğrafta ortada) toplantıda İnönü Mahallesi Muhtarı Hüseyin Çapkın ve oğlu ile.

ÇAPKIN: DAVET ÜZERİNE KATILDIM

TOKİ konutları yöneticileri Sinan Sevinç (birinci kısım) ve Cihangir Özbudak (üçüncü kısım), muhtar ve muhtar adayları Orhan Yavaş (Cumhuriyet), Bekir Şahin (Cumhuriyet) ve Hüseyin Çapkın (Emek); muhtar adayları Kayhan Şahiner, Halil Yazıcı, Tamer Bağdırlar (Cumhuriyet) Orhan Yavaş ve Abdülkadir Güner (Şekerpınar), ÇAYDER yöneticileri de yer aldı. Aynı zamanda CHP üyesi olan Muhtar Hüseyin Çapkın davet üzerinde toplantıya katıldığını belirtip katılımının destekçi olarak tanımlanamayacağını söyledi.

 

 

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

HDP Körfez Belediyesi eş Başkan adayı ve birinci sıra meclis üyesi adayı İbrahim Ergin, seçime kendi adaylarıyla katılmaya karar aldıkları Körfez’de, ziyarette bulundukları Körfez Ağrılılar Derneği’nin hedef haline getirilmek istendiğini ifade ederek, “Hiçbir gurup ve ya STK’nın desteğini alarak sahaya inmedik. Biz toplumun her kesiminin oylarına talipli olacağız. Körfez Ağrılılar Derneği ziyaretimizi kabul eden STK’ lardan birisi. Bu demokratik cesareti gösteren derneğin eleştirilmesine anlam veremiyorum” dedi.

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

Kütahya’da safra kesesi taşını aldırmak için ameliyat olan 65 yaşındaki hasta, yapılan tetkikler sonrasında safra kesesi kanseri olduğunu öğrendi. Vakit kaybetmeden tekrar acil ameliyat olması gerektiğini öğrenen hasta, bu kez de VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde göreve yeni başlayan, genel cerrah Op. Dr. Faruk Özkul’a başvurdu. Hasta 3.5 saat süren zorlu ameliyat sonrasında hem tümörden hem de karnındaki iltihaptan kurtuldu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ