KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2775 TL
  • 5.9531 TL
  • 6.7618 TL
Kocaeli Zirve
Öğrenciler için toplandılar
Öğrenciler için toplandılar
Sektör
Nabi Yazıcı
12 Şubat 2019 Salı 09:45
  • 532
  • 0

Öğrenciler için toplandılar

Körfez’de yeni olmasına rağmen önemli etkinliklere imza atan ve öğrenciler için çalışmalar gerçekleştiren Kögyar-Der ile Körfez Safir Koleji ‘nin organize ettiği kahvaltılı buluşma gerçekleşti.

Körfez Safir Koleji Kampüsü’nde gerçekleşen kahvaltıya AK parti Körfez İlçe Belediye Başkan adayı Şener Söğüt, İlçe Başkanı Ramazan Tuna, Kocaeli Üniversitesi Üyesi Do. Dr. Nermin Demirkol, STK başkan ve yöneticileri, Kögyar-Der Başkanı Erhan Bilgiç, okul idarecileri katıldılar. Derneğin Körfez, İstanbul, Darıca, Gebze ve Kırşehir yönetimlerinin de katıldığı kahvaltılı buluşmada, derneğin bundan sonra yapacağı faaliyetler de konuşuldu.

 

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

HDP Körfez Belediyesi eş Başkan adayı ve birinci sıra meclis üyesi adayı İbrahim Ergin, seçime kendi adaylarıyla katılmaya karar aldıkları Körfez’de, ziyarette bulundukları Körfez Ağrılılar Derneği’nin hedef haline getirilmek istendiğini ifade ederek, “Hiçbir gurup ve ya STK’nın desteğini alarak sahaya inmedik. Biz toplumun her kesiminin oylarına talipli olacağız. Körfez Ağrılılar Derneği ziyaretimizi kabul eden STK’ lardan birisi. Bu demokratik cesareti gösteren derneğin eleştirilmesine anlam veremiyorum” dedi.

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

Kütahya’da safra kesesi taşını aldırmak için ameliyat olan 65 yaşındaki hasta, yapılan tetkikler sonrasında safra kesesi kanseri olduğunu öğrendi. Vakit kaybetmeden tekrar acil ameliyat olması gerektiğini öğrenen hasta, bu kez de VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde göreve yeni başlayan, genel cerrah Op. Dr. Faruk Özkul’a başvurdu. Hasta 3.5 saat süren zorlu ameliyat sonrasında hem tümörden hem de karnındaki iltihaptan kurtuldu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ