KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2775 TL
  • 5.9531 TL
  • 6.7618 TL
Kocaeli Zirve
Önce kan verdiler, sonra eğlendiler
Önce kan verdiler, sonra eğlendiler
Sektör
Nabi Yazıcı
12 Şubat 2019 Salı 12:46
  • 512
  • 0

Önce kan verdiler, sonra eğlendiler

Kars-Ardahan-Iğdır Vakfı Başkanı Taner Sarıçayır ve yönetimi değişik etkinliklere imza atarak faaliyetlerini sürdürüyorlar.

Vakfın Esentepe Mahallesi Hamit Kaplan Caddesi üzerinde yer alan merkezinde gerçekleşen ilk etkinlikte, Başkan Taner Sarıçayır yönetimi ile yaklaşık 200 kişiden oluşan üyeler, seyyar kan bağış aracı ile Kızılay’a kan bağışında bulundular. Gündüz kan bağışında bulunan yönetim akşam saatlerinde de ozanlar eşliğinde eğlendiler. Kalabalık bir gurup halinde vakfın salonunda toplanan yönetim ve konuklar, ikram edilen patates, peynir, lavaş ve kete yediler. Ozanlar eşliğinde eğlenen konuklar ve üyeler vakıf tarafından düzenlenen etkinlikler halkasına bir yenisini daha eklediler.

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

HDP Körfez Belediyesi eş Başkan adayı ve birinci sıra meclis üyesi adayı İbrahim Ergin, seçime kendi adaylarıyla katılmaya karar aldıkları Körfez’de, ziyarette bulundukları Körfez Ağrılılar Derneği’nin hedef haline getirilmek istendiğini ifade ederek, “Hiçbir gurup ve ya STK’nın desteğini alarak sahaya inmedik. Biz toplumun her kesiminin oylarına talipli olacağız. Körfez Ağrılılar Derneği ziyaretimizi kabul eden STK’ lardan birisi. Bu demokratik cesareti gösteren derneğin eleştirilmesine anlam veremiyorum” dedi.

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

Kütahya’da safra kesesi taşını aldırmak için ameliyat olan 65 yaşındaki hasta, yapılan tetkikler sonrasında safra kesesi kanseri olduğunu öğrendi. Vakit kaybetmeden tekrar acil ameliyat olması gerektiğini öğrenen hasta, bu kez de VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde göreve yeni başlayan, genel cerrah Op. Dr. Faruk Özkul’a başvurdu. Hasta 3.5 saat süren zorlu ameliyat sonrasında hem tümörden hem de karnındaki iltihaptan kurtuldu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ