KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Osmanli tulumbacisi
Osmanli tulumbacisi
Sektör
20 Kasım 2012 Salı 16:28
  • 1246
  • 0

Osmanli tulumbacisi

2007 yılında İzmit’te üretim ve satış mağazasını açarak markalaşan Osmanlı Tulumbacısı, üretimde kullandığı farklı teknikler ve özel üretimleriyle tulumba tatlısını zenginleştirerek tüketicilerin beğenisine sunuyor

Osmanlı Tulumbacısı 1 yıl içerisinde 11 il`e ulaşmış ve hızlı bir şekilde şubeleşmeye devam etmektedir. 2007 Haziran ayında Kocaeli İzmit`te üretim ve satış mağazası ile yola çıkan Osmanlı Tulumbacısı kısa zaman içerisinde tüketiciler tarafından benimsenmiş ve bu talepler doğrultusunda bayilik oluşturma çalışmaları başlamıştır. Tüm bayilerde aynı kaliteyi yakalamak, taze ürün ve gıda güvenliği zincirini oluşturabilmek amacı ile günlük üretim yapılmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen Osmanlı Tulumbacısı üretim teknolojisine ve insan kaynağına yaptığı yatırımlarla kalitesini ISO 9001 – ISO 2000 Kalite Belgeleriyle tescil etmiştir.

 
FRANCHISING SİSTEMİ
Uluslararası ve kurumsal firmaların katıldığı "Bayim olur musun?" fuar etkinliğine 2013`de de katılacak olan Osmanlı Tulumbacısı, Franchising sistemiyle hızla büyümeye devam ediyor. Son bir yılda yapmış olduğu önemli ataklarla ülke genelinde elli şube açmış olan Osmanlı Tulumbacısı, kurumsallaşmanın tüm gereklilerini yerine getirmenin haklı gururunu taşıyor. 
 
ULUSAL BİR MARKA
Orhan ve Özcan Durmaz kardeşler 2013 sonu itibariyle 400 şubeyle büyük bir atak daha yapıp Osmanlı Tulumbacısı`nı dünyada büyük bir marka haline getirmeyi hedeflediklerini belirtiyorlar. Uluslararası Arena`da faaliyet göstermeye hazırlanan Osmanlı Tulumbacısı Arap ülkeleri, Kıbrıs, İsviçre, Hollanda, Azerbaycan`la olan görüşmelerine hız kesmeden devam ediyor.
 
FARKLI LEZZETLER
Osmanlı Tulumbacısı birbirinden güzel yedi ürün, altı farklı tulumba çeşidiyle Türkiye genelinde bir ilki gerçekleştiriyor. Çikolata, karamel, frambuaz, tarçınlı ve Antep fıstıklı tulumba çeşitleriyle ürün yelpazesinde farklılık yaratan Osmanlı Tulumbacısı, bu lezzet sırları için uzun saatler mesai harcıyor. Müşterilerine farklı lezzetler sunmaya hazırlanan Osmanlı Tulumbacısı çok yakında sizleri yeni çeşitleriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Sizde bir Osmanlı Tulumbacısı hayranıysanız çok yakında bu markanın çıkaracağı yeni çeşitleri deneyin. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ