KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2775 TL
  • 5.9531 TL
  • 6.7618 TL
Kocaeli Zirve
Pelikan Fen ve Anadolu Lisesi’nde bursluluk sınavı
Pelikan Fen ve Anadolu Lisesi’nde bursluluk sınavı
Sektör
Aktan Uslu
10 Şubat 2019 Pazar 00:06
  • 962
  • 0

Pelikan Fen ve Anadolu Lisesi’nde bursluluk sınavı

Pelikan Koleji Fen ve Anadolu Lisesi’nde 8, 9, 10 ve 11’nci sınıf öğrencilerine yönelik bursluluk sınavı 23-24 Şubat günlerinde gerçekleşecek

Gebze’nin özel eğitimdeki köklü kurumlarından Pelikan Koleji Fen ve Anadolu Lisesi’nde 8, 9, 10 ve 11’nci sınıf öğrencilerine yönelik, yüzde 100’e kadar olanak sağlayan bursluluk sınavı 23 Şubat Cumartesi ve 24 Şubat Pazar günleri gerçekleşecek. Başvurular okulun Sultan Orhan Mahallesi, Yeni Bağdat Caddesi, 526/1 adresindeki yerleşkesine direk yapılabileceği gibi online başvurular www.pelikankoleji.com sitesinden kabul edilecek.

Ayrıca okulun (0262) 644 35 44 ve 646 43 44 numaralı telefonlarından da başvuru kabul edilecek.

 

 

 

DİĞER HABERLER

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

HDP Körfez Belediyesi eş Başkan adayı ve birinci sıra meclis üyesi adayı İbrahim Ergin, seçime kendi adaylarıyla katılmaya karar aldıkları Körfez’de, ziyarette bulundukları Körfez Ağrılılar Derneği’nin hedef haline getirilmek istendiğini ifade ederek, “Hiçbir gurup ve ya STK’nın desteğini alarak sahaya inmedik. Biz toplumun her kesiminin oylarına talipli olacağız. Körfez Ağrılılar Derneği ziyaretimizi kabul eden STK’ lardan birisi. Bu demokratik cesareti gösteren derneğin eleştirilmesine anlam veremiyorum” dedi.

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

Kütahya’da safra kesesi taşını aldırmak için ameliyat olan 65 yaşındaki hasta, yapılan tetkikler sonrasında safra kesesi kanseri olduğunu öğrendi. Vakit kaybetmeden tekrar acil ameliyat olması gerektiğini öğrenen hasta, bu kez de VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde göreve yeni başlayan, genel cerrah Op. Dr. Faruk Özkul’a başvurdu. Hasta 3.5 saat süren zorlu ameliyat sonrasında hem tümörden hem de karnındaki iltihaptan kurtuldu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ