KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Ramada Plaza’da beş yıldızlı ayrıcalık
Ramada Plaza’da beş yıldızlı ayrıcalık
Sektör
20 Kasım 2012 Salı 09:03
  • 1811
  • 0

Ramada Plaza’da beş yıldızlı ayrıcalık

Ramada markası, 1954 yılında, bir grup yatırımcının Arizona Eyaleti’nin Flagstaff kentinde ilk Ramada Inn Otelini açmalarıyla başlamıştır.

Aynı sene grup, İspanyolca bir isim olan ve “gölgelik” anlamına gelen Ramada ismini kabul etti ve ilk Franchise´ını verdi. Bundan sonra Ramada Worldwide 34 ülkede 850 bölgeye yayıldı. Günümüzde Ramada Worldwide kendisini kusursuz hizmet sağlamaya, misafirlerine olağanüstü değer vermeye ve unutulmaz bir otel deneyimi yaşatmaya adamıştır.

Uluslararası Ramada Oteller Zincirinin 5 yıldızlı otel konseptinin yüksek standartları ile tasarlanmış olan Ramada Plaza İzmit, sizleri ileri teknoloji, konfor ve estetik ile buluşturuyor. Geçtiğimiz Temmuz Ayında sade bir açılış ile Yahya Kaptan Mahallesi`nde  faaliyete geçen 5 yıldızlı Ramada Plaza İzmit oteli, otelin resmi açılışından sonra, belgelendirme ve sınıflandırma işlemi için Turizm Bakanlığına başvuru yapıldı. ‘Turizm Tesislerinin Belgelendirilmesine ve Niteliklerine İlişkin Yönetmelik` e göre hizmet ve kalite kriterlerini gerçekleştiren otel yönetimi, bakanlık müfettişlerinin yerinde denetimiyle birlikte yıldız puanlamasına tabi oldu. Bayram sonrasında ise bakanlıktan beklenen haber geldi ve resmi yazı ile Ramada Plaza İzmit otelinin sınıfı ve türü 5 YILDIZLI OTEL olarak tescillendi.
 
Ramada Plaza Grenıng Hotels mi Oluyor?
Ramada Plaza İzmit`in yeni projesi ise GRENING HOTELS (Yeşillenen Oteller) sistemine dahil olmak . TUROB, ÇEVKO, BREAU VERİTAS, TAB gibi meslek ve çevreye duyarlı sivil toplum örgütlerinin desteklediği projede hizmet kalitesi en yüksek düzeyde olan oteller yer alıyor. Bu otellerde kaliteden sonra ön plana çıkan en önemli özellik ise küresel ısınma ve çevreyi korumaya yönelik duyarlılıkları. Oteller, hizmet üretimi ve sunumu esnasında su, enerji ve kimyasallarla ilgili olarak minumum tüketim maximum çıktı ilkesine uygun olarak sistemin belirlediği standartlara göre hizmet üretiyorlar. Önümüzdeki günlerde başvurusunu yapacak olan Ramada Plaza İzmit Otel yönetimi de, GRENING HOTELS sistemin öngördüğü süreç dahilinde ilimizdeki ilk Yeşillenen Otel sıfatını taşımaya hak kazanacak.
 
Prestijin Yeni Adresi Ramada Plaza
Lobideki sıcak bir gülümseme ile başlayan hoş geldiniz sizin Ramada Plaza İzmit deneyiminizin başlangıcıdır. Kusursuz dizaynının özünde 123 Superior Oda, 16 Deluxe Oda, 24 Executive Oda, 3 Junior Suit, 3 Corner Suit, 7 Senior Suit, 4 Teras Suit ve 2 Engelli Odası olmak üzere toplam 182 Odası bulunmaktadır. Tüm genel alanlar ve tüm odalarda limitsiz ve ücretsiz (kablolu ve kablosuz) internet kullanımı mevcuttur. Tüm misafirlerimiz günlük streslerinden arınmak için içerisinde kapalı havuzun bulunduğu Ramada Plaza İzmit Spa olanaklarından ücretsiz faydalanabilirler. Restaurantlarımızda, damak zevkinizi yüceltmek için sizlere Türk Mutfağı´nın ve Uluslararası mutfakların en lezzetli örneklerini sunuyoruz. Otelimiz bünyesinde bulunan bar ve publarımızın eğlenceli ve rahatlatıcı atmosferinde, sizin için özenle seçilmiş kokteyllerimizi ya da favori içkinizi yudumlayarak günün yorgunluğunu atma imkanı bulabilirsiniz. Misyonumuz geleneksel Türk misafirperverliği ile sizin rahatınızı üst seviyelere yükseltmek ve standartlarımızı en üst seviyede tutarak sizlere unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşatmaktadır.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ