KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Rengin inşaat şaşırtmaya devam ediyor
Rengin inşaat şaşırtmaya devam ediyor
Sektör
20 Aralık 2012 Perşembe 11:19
  • 1443
  • 0

Rengin inşaat şaşırtmaya devam ediyor

İnşaat sektörünün deneyimli ve güvenilir isimleri Metin ALAN ve Erhan GÜLERYÜZ’ ün sahibi oldukları Rengin İnşaat, sektörünün en hızlı büyüyen firmaları arasında yer alıyor.
Kısa bir süre önce 42 Evler Sanayi Mahallesindeki 205 Dükkân ve İşyeri projesi olan ÇARŞI YAPI AVM ile Yuvacık` ta gerçekleştirdiği 121 konutluk PANORAMA-1 projeleri ile dikkatleri üzerine çeken firma yeni projesi panorama-2 ile bu defa büyük bir hızla Yuvacık`ta yükselerek dikkatleri bir kez daha üzerine çekiyor.
 

PANORAMA – 2, YUVACIK' TAN YÜKSELİYOR...
Yuvacık` ta, panoramik İzmit Körfezi manzarasına karşı yapılan alışılmış standartların dışında  farklı sosyal olanaklar sunan Panorama – 2 projesinde,  ünlü mimar Metin ALAN ve kentin önde gelen genç ve başarılı girişimcisi,  işadamı Erhan GÜLERYÜZ' ün imzaları var. Başiskele sınırları içerisinde ve lokasyon olarak körfeze hâkim bir konumda olması ise projeye daha en başından artı bir değer katıyor. Tüm detayların düşünüldüğü projede her kesime hitap edecek 1+1`den 4+1`e kadar farklı konut türlerinin bulunması ise projeye bir diğer ayrı bir özelliği katmakla birlikte alıcılarına alternatif konut tipleri seçme olanağını da sunuyor. 
 

PANORAMA-2` DE BÜYÜK İŞÇİLİK
Rengin İnşaat tarafından İzmit`in doğayla iç içe olan yerleşim merkezlerinden Yuvacık` ta inşa edilecek olan Panorama – 2; modern mimarisi, kusursuz kalite anlayışı ve yüksek donanım standardı ile rüya gibi bir yaşam için projelendirilerek,  binaların ısı - ses ve su izolasyonuna da büyük önem verildi. Yapıda, C-30 sınıfı hazır beton, dış duvarlarda ise 25 cm kalınlıkta Nevşehir bölgesinden getirilen ısı ve ses izolasyonu yüksek olan BIMS marka tuğla kullanılacak. Temelinden çatısına kadar, kaliteli malzeme ile inşa edilecek projedeki işçilik anlayışı Panorama -1`deki gibi herkesi memnun edecek şekilde hazırlandı. 
 
 
SİTEDEN ÇIKMAYA GEREK YOK
Yaklaşık olarak 13.000 m2 alan üzerine inşa edilen, çok fazla yeşil alana sahip Panorama - 2, doğayla iç içe olmak isteyen ama şehirden de kopamayanlar için şehre sadece 8 km. mesafede. Panorama -2' yi diğer sitelerden ayıran en önemli farklılıklardan biri, sosyal donatılarının son derece ayrıntılı planlanması. Site sakinleri burada;  yüzme havuzu, çocuk oyun parkları, tenis kortu, TV-oyun salonu, fitness center - sauna, yürüyüş parkurları, kreş, market, otoparklar gibi birçok sosyal imkân alanı bulacak. Metin Alan` da konuyla ilgili ‘Profenin ana fikri yaz-kış yaşayabilecekleri bir ortam yaratmakla beraber sosyal altyapıyı geniş tutarak özellikler çocukların evin dışında gönül rahatlığıyla vakit geçirebileceği bir otam yaratmaktı. Bunu başardığımıza inanıyorum` dedi.
 
BU SİTEDE KREŞTE VAR!
Panorama-2`den başka bir başka ilk de, Panorama – 2`de kreşin yapılacak olması. Kreş; özel eğitmen kadrosu ve donanımları ile geniş  kapsamlı olacak şekilde tasarlanıyor. ”Siz Hayal edin biz gerçekleştirelim” sloganı ile yola çıkan ‘ Rengin İnşaat PANORAMA - 2 ile hayalleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Satışları başlayan projede daire tipleri +1,  2+1,   3+1 v e 4+1 (Bahçe ve Çatı Dubleks) şeklinde olacak.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ