KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8316 TL
  • 6.5108 TL
  • 7.5663 TL
Kocaeli Zirve
Sapanca Gölü’nde boğulma
Sapanca Gölü’nde boğulma
Sektör
27 Temmuz 2019 Cumartesi 18:16
  • 3064
  • 3

Sapanca Gölü’nde boğulma

Eşme Sapanca gölüne giren bir kişi boğuldu. Olay yerine ekipler çağrıldı.

Kartepe'de arkadaşlarıyla gezmek için kayıkla Sapanca Gölü'ne açılan ve dengesini kaybederek suya düşen 13 yaşındaki genç kayboldu. Çok sayıda dalgıç, göl içinde kaybolan çocuğu arıyor.  Sapanca göletinde gezinmek amacıyla bir tekneye binerek, açılan 4 arkadaş açıldıktan kısa bir süre sonra feci bir kaza geçirdi.  Tekne bilinmeyen bir nedenden dolayı bir anda devrildi. Teknede bulunan ve isimleri öğrenilemeyen 3 kişi son anda kurtuldu.  Ancak Kartepe Belediyesinde Zabıta olarak çalışan Ahmet Gültekin’in  13 yaşındaki oğlu Emre suda kayboldu. Kurtulan arkadaşları ve çevredekiler hemen 112 ve itfaiye ekiplerine haber verdi. Bölgeye ulaşan ekiplerin  saatler süren  arama çalışmaları sonuçsuz kaldı.  Arama çalışmalarına  Pazar günü sabah saatlerinde devam edileceği öğrenildi. 

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum
default photo
Yazan: Sakarya ömer

Ben sakaryadan olayın gerçekleştiği yere giden bir vatandaşım . Ne zaman gitsem orada kendine mezken tutan kayık kiralıyan sabri isimli bir vatandan kayıtsız izinsin belgesiz kendine iş yeri kurmuş durumda ve saklanmadan utanmadan insanlara güvenlik önlemi almadan ve izni olmadan kayık kiralıyor . Bu acı kayıbın büyük bir rolünü üstlenen bu vatandaşın sorgulanması ve en ağır cezanın verilmesi şart !

2 Beğendim
0 Beğenmedim

bu nasıl düzendir ?

Mehmet Çınar

Niye kimse denetlemiyor bu tür iş yerlerini? Şimdi kim suçlu ? tehlike bilinci vermeyen Anna Baba mı? binen mi? kiralayan mı? denetlemeyen Belediye mi?Ayrıca bir kişi olaya heyecanlanıp kalp krizinden vefat etmiştir.Korkunç bir Facia

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ