KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Seyran Yapı’da Kalite ve 24 yıllık tecrübe
Seyran Yapı’da Kalite ve 24 yıllık tecrübe
Sektör
20 Kasım 2012 Salı 15:50
  • 2038
  • 7

Seyran Yapı’da Kalite ve 24 yıllık tecrübe

Dekorasyon denilince akla gelen Seyran Yapı’nın sahibi Ercan Seyran, başarılı olmalarının sırrını 24 yıllık tecrübe olduğunun altını çizdi

Mehmet Ali Paşa Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No: 21 adresinde yapı sektöründe çalışmalarına devam eden Seyran Yapı, hem kaliteli işleri hem de 24 yıllık tecrübesi ile parmakla gösteriliyor. Bir aile şirketi olarak yola çıkan Seyran Yapı, şimdi Kocaeli`deki şubeleri ile gücüne güç katıyor. Seyran Yapı`nın sahibi Ercan Seyran ile başarının sırını öğrenmek için bir söyleşi yaptık. Bakın başarının sırrı ne imiş... 


 İnşaat sektörü alanında hangi kesimde yer alıyorsunuz?
 24 yıllık bir tecrübesi olan işyeriyiz. Kaba işleri tamamlanmış yapıların iç tasarım ve uygulama bölümlerinde yer almaktayız. 

 

-Seyran Yapı, kurulduğu günden bugüne hangi tür çalışmaları yapıyor?

İç tasarım ve projelendirme,taş yünü asma tavan, alçıpan asma tava, alçıpan ara bölme, izolasyon, alçı sıva ve boya, laminat parke, yer döşemeleri ve toptan inşaat malzemeleri satış işlerini yapıyoruz.

 

-Seyran Yapı`yı diğer firmalardan ayrı kılan özelliğiniz nelerdir?

Bizi diğerlerinden farklı kılan ise kalite, güven ve 24 yıllık bir tecrübe ile yola devam etmemiz. Müşterilerimize her zaman saygı çerçevesinde iş yapıyoruz. Bunlar bize daha da güç veriyor. Genç ve deneyimli bir kadrodan oluşan alanlarında profesyonel ekip ve ekipmanlarla doğru zamanda iş teslimatlarını yapmaktayız.

 

- Hangi tür firmalarla çalışıyorsunuz. Yelpazenizde sadece özel  şahıslar mı yer alıyor?

Sadece özel firmalarla çalışmıyoruz. Aynı zamanda kamu kuruluşları ile de iş yapıyoruz. Örneğin Hereke`deki Nuh Çimento İlköğretim Okulu ya da sanayi odasın tarafından başta Gölcük olmak üzere yapılan okullar var. Bunla birlikte belediyelerin ek hizmet binalarını yapıyoruz.

 

-Çalışanlarınız için özel çalışmalar yapıyor musunuz. Yapıyorsanız sebebi nedir?

Personellerimize kaliteli bir iş yapmaları için 2 ayda bir eğitimler veriyoruz. Bu eğitimler kapsamında başarılı olduklarına dair sertifikalar veriyoruz. Bize gelen elemanlar çok fazla yol kat ediyor. Alanında uzman bir kadro olması firmaların ya da şahısların bize güvenini artırıyor.


-Güveni ön planda tutuyorsunuz. Peki bunun yanında sizi başka ne özel kılıyor?

Yaptığımız iş de güvenin yanında garanti de veriyoruz. Yaptığımız her işte çalıştığımız müşterilere garanti veriyoruz ve gözleri arkada kalmıyor. İş güvenliği ve iş sağlığını da ön planda tutan biz aldığımız belgeleri ile şartlara uygun iş yapıyoruz.

 

-Hedefleriniz nelerdir?

 Misyonumuz hedefimiz, yüksek standartlı, Kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyeti sağlamak. Müşterilerimizin haklarına saygı duymak. insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumlulukları yerine getirmek. müşteri memnuniyeti sağlayarak,  güvenli, kaliteli hizmet sunmak. Kurumsal gelişimini sürdürerek aranılır olmak. Yeteneklerimizi geliştirmek ve sosyal sorumluluğumuzun bilincinde davranmak. 

 

ERCAN SEYRAN KİMDİR?

Ercan Seyran 32 yaşında ve memleketi Bitlis. 27 yıldır Kocaeli`de yaşıyan Seyran, evil ve 2 çocuk babası.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ