KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7917 TL
  • 6.4716 TL
  • 7.7687 TL
Kocaeli Zirve
Sezer tasarrufa önem veriyor
Sezer tasarrufa önem veriyor
Sektör
15 Ağustos 2019 Perşembe 14:37

Sezer tasarrufa önem veriyor

AK Partili Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer diğer belediye başkanlarından farklı bir yönetim anlayışı sergiliyor. Özellikle sosyal aktivitelere önem veren Sezer, belediyede de büyük tasarruf önlemleri uyguluyor. Resmi program olmadığı sürece hafta sonu programlarına kendi şahsi aracıyla katılan Sezer, akşamları da katılacağı program olsa dahi kendi aracıyla gidiyor ve program sonrası evine dönüyor.

Yaklaşık altı yıldır yapılmayan Değirmendere Fındık Festivali Ali Yıldırım Sezer'in göreve gelmesiyle birlikte bu yıl yeniden başladı.

Başkan Yıldırım yeniden her sene festivalin yapılacağının sözünü vatandaşa verirken özellikle Mehmet Erdem konseriyle Gölcük civar ilçeler ve illerden yaklaşık 50 bine yakın insan Değirmendere'ye akın etti.

Festivalin yapıldığı gece Değirmendere'deki bütün esnaflar kar ederken konserden dolayı başkan Yıldırım'a teşekkür ederek bu tür organizasyonların devamını talep ettiler.

ÇOK BÜYÜK İNDİRİM

Tasarrufa önem veren başkan Ali Yıldırım Sezer o geceki konserin maliyetini önemli oranda düşürdü.

Gerek eski Değirmenderelileri ve gerekse sanatçının yakın tanıdıklarını araya sokan başkan Sezer, 100 Bin Türk lirası Mehmet Erdem ile 30 bin Türk lirasına anlaştı ve yine 50 Bin Türk lirası isteyen sahne ekibi ve müzisyen gurubuyla da 20 Bin Türk lirasına anlaşarak dev konserin maliyetini ciddi oranda düşürdü. Sezer belediyesine hem tasarruf yaptırdı ve hem de o gece esnafa önemli bir kazanç sağladı.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ