KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2775 TL
  • 5.9531 TL
  • 6.7618 TL
Kocaeli Zirve
Soğuk havalar geri dönüyor
Soğuk havalar geri dönüyor
Sektör
11 Şubat 2019 Pazartesi 10:46
  • 2527
  • 0

Soğuk havalar geri dönüyor

Kocaeli Meteoroloji Müdürlüğü duyurdu, bir süredir mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklığı hızla düşecek. Soğuk hava geri dönüyor

Kocaeli’de bazen güneşli, bazen yağmurlu geçse de günler, sıcaklık, mevsim normallerinin bir hayli üzerinde ve bu durum uzun bir süredir devam ediyor. Kocaelililer, uzun bir süredir kış ortasında ilkbaharı yaşıyor. Ancak ilerleyen günlerde, ılık hava, yerini soğuk havaya bırakacak. Sıcaklık hızla düşecek. Bugün 15, yarın ise 18 derece olacak olan sıcaklık, sonrasında hızla azalacak. Öte yandan, Kocaelililer bir süre güneşe de hasret kalacak.

Kocaeli Meteoroloji Müdürlüğünden alınan hava tahmin raporuna göre yarın başlayacak olan yağmur, yeni haftaya kadar aralıksız sürecek. Kocaelililer, bugün güne sisle uyandı, ancak ilerleyen saatlerde sis dağılarak yerini güneşli ve açık bir havaya bıraktı. Kocaeli, bugün yağışsız bir gün geçirecek, hava sıcaklığı ise en düşük 3, en yüksek 15 derece olacak.

12 Şubat Salı günü yani yarın, güneşli hava yerini yağmura bırakacak. Hava sıcaklığı yağmura rağmen 3 derece artacak, en düşük sıcaklık

7, en yüksek sıcaklık 18 derece olacak. Bu yeni haftanın mevsim normallerinin çok üzerinde seyrettiği son günü.

13 Şubat Çarşamba günü kuvvetli sağanak yağış bekleniyor. Vatandaşların olası sel baskınlarına karşı uyarıldığı çarşamba günü, sıcaklık da 11 derece birden düşecek; en düşük sıcaklık 5, en yüksek sıcaklık 7 derece seviyesinde seyredecek. 14 Şubat Perşembe günü yağış kuvvetini düşürerek sürecek. Sıcaklıktaki düşüş perşembe günü de devam edecek. En düşük sıcaklık 3, en yüksek 5 derece olarak hissedilecek. 15 Şubat Cuma günü de yağmur aynı kuvvette sürecek, sıcaklık ise en düşük 2, en yüksek 4 derece olacak. Orta vadeli tahminlere bakıldığında ise hafta sonu da yağışın devam edeceği görülüyor.

 

DİĞER HABERLER

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

HDP Körfez Belediyesi eş Başkan adayı ve birinci sıra meclis üyesi adayı İbrahim Ergin, seçime kendi adaylarıyla katılmaya karar aldıkları Körfez’de, ziyarette bulundukları Körfez Ağrılılar Derneği’nin hedef haline getirilmek istendiğini ifade ederek, “Hiçbir gurup ve ya STK’nın desteğini alarak sahaya inmedik. Biz toplumun her kesiminin oylarına talipli olacağız. Körfez Ağrılılar Derneği ziyaretimizi kabul eden STK’ lardan birisi. Bu demokratik cesareti gösteren derneğin eleştirilmesine anlam veremiyorum” dedi.

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

Kütahya’da safra kesesi taşını aldırmak için ameliyat olan 65 yaşındaki hasta, yapılan tetkikler sonrasında safra kesesi kanseri olduğunu öğrendi. Vakit kaybetmeden tekrar acil ameliyat olması gerektiğini öğrenen hasta, bu kez de VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde göreve yeni başlayan, genel cerrah Op. Dr. Faruk Özkul’a başvurdu. Hasta 3.5 saat süren zorlu ameliyat sonrasında hem tümörden hem de karnındaki iltihaptan kurtuldu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ