KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2775 TL
  • 5.9531 TL
  • 6.7618 TL
Kocaeli Zirve
STK’lardan büyük ilgi
STK’lardan büyük ilgi
Sektör
Nabi Yazıcı
09 Şubat 2019 Cumartesi 14:29
  • 786
  • 0

STK’lardan büyük ilgi

Saadet Partisi’nin önceki akşam gerçekleştirdiği aday tanıtım programı sırasında ilçenin tanınan ve geniş üye sayısına sahip olan STK’ların temsilcileri de yer aldılar.

Doğan Bozkurt, Mehmet Akbulut, Mehmet Çöven, Nurettin Kaplan, Esnaf Odası Başkanı Yahya Öztürk, Kızılay Körfez Şube Başkanı Yılmaz Kandal gibi isimler yapılan davete olumlu cevap vererek açıklamada yer aldılar.

Recep Sarıdoğan bu ilgiden son derece memnun oldu ve “Belediye başkanlığını kazanmamız halinde ilçeyi STK’larla yöneteceğimizi söyledik. STK’larla sık sık bir araya gelecek ve yapılması gerekenleri birlikte planlayacağız” dedi.

 

DİĞER HABERLER

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

HDP Körfez Belediyesi eş Başkan adayı ve birinci sıra meclis üyesi adayı İbrahim Ergin, seçime kendi adaylarıyla katılmaya karar aldıkları Körfez’de, ziyarette bulundukları Körfez Ağrılılar Derneği’nin hedef haline getirilmek istendiğini ifade ederek, “Hiçbir gurup ve ya STK’nın desteğini alarak sahaya inmedik. Biz toplumun her kesiminin oylarına talipli olacağız. Körfez Ağrılılar Derneği ziyaretimizi kabul eden STK’ lardan birisi. Bu demokratik cesareti gösteren derneğin eleştirilmesine anlam veremiyorum” dedi.

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

Kütahya’da safra kesesi taşını aldırmak için ameliyat olan 65 yaşındaki hasta, yapılan tetkikler sonrasında safra kesesi kanseri olduğunu öğrendi. Vakit kaybetmeden tekrar acil ameliyat olması gerektiğini öğrenen hasta, bu kez de VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde göreve yeni başlayan, genel cerrah Op. Dr. Faruk Özkul’a başvurdu. Hasta 3.5 saat süren zorlu ameliyat sonrasında hem tümörden hem de karnındaki iltihaptan kurtuldu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ