KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Tartıştığı kardeşini baltayla yaraladı!
Tartıştığı kardeşini baltayla yaraladı!
Sektör
16 Ağustos 2019 Cuma 14:10
  • 906
  • 0

Tartıştığı kardeşini baltayla yaraladı!

Körfez Esentepe Mahallesi Hamit Kaplan Caddesi’nde yaşanan bir olayda, bir hafta önce kendisini asarak intihar eden babalarının cenazesi için yurt dışından gelen abi kardeş, yolda kavga ettiler. İddialara göre ağabey arabasından aldığı balta ile kardeşini karnından yaraladı.

Alınan bilgi ve iddialara göre olay akşam saatlerinde Hamit Kaplan Caddesi Çenedağ Caddesi’nde yaşandı. Kendisini asarak canına kıyan Mehmet D. Nin cenazesi için Almanya’dan gelen Deniz D. (41) ile Fransa’dan gelen Ali H.D. (30) eski bir husumet nedeniyle kavga ettiler. İddialara göre aralarında daha öncesine dayalı olan tartışma nedeniyle uzun zamandır görüşmeyen Ali H.D. eşi Dilan D. Ve kardeşi Nursel D. İle Çenedağ Caddesi’nde yürürken, otomobiliyle karşı taraftan gelen abi Deniz D. Yolda durdu ve aracından inerek Ali H.D. ile tartışmaya başladı.

Tartışma sonrasında arabasına giden ve kısa sarı saplı bir balta ile geri dönen Deniz D. Kardeşi Ali H. D. Karın boşluğuna sapladı. Karnından yaralanan şahıs kaçmaya çalışırken bu kez kız kardeşine saldıran Deniz D. İddialara göre onu da darp etti.

Boğuşma sırasında kardeşinin elinden baltayı almayı başaran yaralı Ali H. D. Deniz D. Nin arabasının camını kırdı. Bu olay sonrasında arabasına binen Deniz D. Kardeşlerinin üzerine aracını sürdükten sonra hızla uzaklaştı.

Olay sonrasında yaralı olan Ali H.D. ambulansla Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı ve tedavi, altına alındı. Yakalanan Deniz D. Olayları hatırlamadığını, baltanın kendisine ait olduğunu ama yaralama olayını anımsamadığını söyledi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

DİĞER HABERLER

'Şu an yokum, ücretini sonra verebilirsiniz'

'Şu an yokum, ücretini sonra verebilirsiniz'

Körfez'de, çiftçi Remzi Yaman, yol kenarında sattığı ürünlerin başında duramadığı zaman 'Şu an yokum. İstediğiniz ürünü alabilir, ücretini daha sonra verebilirsiniz' yazılı not bırakıyor. Yaman bu hareketi uzun zamandır yaptığını belirterek, "Biz gelenek görenek bilen çiftçileriz. Haramı helali biliriz. Geri dönüşler oluyor. Geri dönüş yapmayanlar da olabilir. İhtiyacı olup aldıysa helal olsun. Biz önce birbirimize güvenmeyi bilmeliyiz" dedi

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ