KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3546 TL
  • 6.0914 TL
  • 6.8872 TL
Kocaeli Zirve
Tavuk yemi almaya makam aracıyla gitti!
Tavuk yemi almaya makam aracıyla gitti!
Sektör
09 Ocak 2019 Çarşamba 21:23
  • 2638
  • 0

Tavuk yemi almaya makam aracıyla gitti!

Başiskele Belediyesinde görevli bir müdür kendisine tahsis edilen makam aracı ile şoförüne tavuk yemi aldırmaya yolladığı iddia edildi.

Bilindiği üzere makam araçları kurumlarda önemli görevlerde çalışan kişilere devlet tarafından tahsis edilen özel bir araçtır. Ülkemizde bu aracın birçok kez amacından farklı alanlarda kullanıldı. Ama bugün Başiskele’de son zamanlarda sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımları ile dikkat çeken ‘Kemal Kurtalan’ isimli bir vatandaş dikkat çeken bir iddia ortaya attı. Yaşanan olaya bizzat şahit olduğunu belirten Kurtalan yaptığı paylaşımda Başiskele Belediyesi’nin bir müdürüne tahsis edilen araç bu müdürün şoförüne verdiği talimatla Başiskele’den Köseköy’e 20.- TL’lik tavuk yemi almaya gitmiş ve Yuvacık’taki evine bırakıldığını iddia etti.

İşte o paylaşım:

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

Sosyal medyadan çay daveti

Sosyal medyadan çay daveti

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, pazar günü saat 17.00’de tweet attı, “Bu akşam saat 18.30 ile 20.30 arasında Maide Kafe Restoran’da olacağım. Gelmek sizden çaylar benden :)” diye yazdı. Kısa süre içerisinde Büyükakın’ın çağrısına yanıt veren vatandaşlar, Büyükakın’la Maide Kafe’de çay içip sohbet etti. Büyükakın “Bugün işimiz 17’ye doğru bitti, ‘Ne yapalım?’ diye sordum, ‘Dinlenebilirsiniz’ dediler. Dinlenmeye ihtiyacım vardı ama hemşerilerimle buluşup sohbet etmek istedim. Tweet atmak aklıma geldi. Hiç tanımadığımız insanlar geldi, çok güzel oldu” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ