Sibel Gönül
KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4823 TL
  • 6.2239 TL
  • 7.2797 TL
Kocaeli Zirve
Tavuk yemi almaya makam aracıyla gitti!
Tavuk yemi almaya makam aracıyla gitti!
Sektör
09 Ocak 2019 Çarşamba 21:23
  • 2847
  • 0

Tavuk yemi almaya makam aracıyla gitti!

Başiskele Belediyesinde görevli bir müdür kendisine tahsis edilen makam aracı ile şoförüne tavuk yemi aldırmaya yolladığı iddia edildi.

Bilindiği üzere makam araçları kurumlarda önemli görevlerde çalışan kişilere devlet tarafından tahsis edilen özel bir araçtır. Ülkemizde bu aracın birçok kez amacından farklı alanlarda kullanıldı. Ama bugün Başiskele’de son zamanlarda sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımları ile dikkat çeken ‘Kemal Kurtalan’ isimli bir vatandaş dikkat çeken bir iddia ortaya attı. Yaşanan olaya bizzat şahit olduğunu belirten Kurtalan yaptığı paylaşımda Başiskele Belediyesi’nin bir müdürüne tahsis edilen araç bu müdürün şoförüne verdiği talimatla Başiskele’den Köseköy’e 20.- TL’lik tavuk yemi almaya gitmiş ve Yuvacık’taki evine bırakıldığını iddia etti.

İşte o paylaşım:

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

Başkan Bulut’tan, Ticaret Bakanı Pekcan’a “Yolumuzdan dönmeyeceğiz”

Başkan Bulut’tan, Ticaret Bakanı Pekcan’a “Yolumuzdan dönmeyeceğiz”

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın katılımlarıyla gerçekleştirilen ‘Bölgesel İstişare Toplantısı’nda bölgenin sorun ve çözüm önerilerine ilişkin dosya sunan Başkan Bulut, “Kentimizi ve ülkemizi dünyada hak ettiği konuma taşıma inancımızdan ve yolumuzdan kesinlikle dönmeyeceğiz. Bu hedef projeler geliştiriyor ve hayata geçiriyoruz. KOTO olarak, kentimizin ve ülkemizin gücüne güç katmaya devam edeceğiz” dedi

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ