KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2775 TL
  • 5.9531 TL
  • 6.7618 TL
Kocaeli Zirve
“Temiz toplum, temiz siyaset” yürüyüşü Körfez’e ulaştı
“Temiz toplum, temiz siyaset” yürüyüşü Körfez’e ulaştı
Sektör
Nabi Yazıcı
11 Şubat 2019 Pazartesi 23:41
  • 632
  • 0

“Temiz toplum, temiz siyaset” yürüyüşü Körfez’e ulaştı

İstanbul Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın yeniden aday gösterilmesi sonrasında başlayan Ankara yürüyüşüne katılan gurup Körfez’e kadar ulaştı.

Ali Kılıç’ın yeniden aday gösterilmesi sonrasında istifa edimesi sonrasında, CHP Maltepe teşkilatına üye olan yaklaşık 50 kişilik gurup, yürüyerek Kocaeli’nin Körfez ilçesine kadar geldiler.

Peşlerinde emniyet tedbirleri alan ve çevik kuvvetten oluşan polis eşliğinde Körfez’e gelen gurup, Eşref Bitlis Caddesi’nden ellerinde Atatürk posteri ve pankartlarla yürüyerek Derince İlçesi’ne kadar ulaştılar.

Burada, İl Emniyet Müdürlüğü karşısında yer alan bir restoranda mola veren gurup, daha sonra eylemlerine devam ettiler. 3 gün önce başlayan yürüme eyleminin Ankara’da son bulması planlanıyor.

 

 

 

DİĞER HABERLER

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

HDP Körfez Belediyesi eş Başkan adayı ve birinci sıra meclis üyesi adayı İbrahim Ergin, seçime kendi adaylarıyla katılmaya karar aldıkları Körfez’de, ziyarette bulundukları Körfez Ağrılılar Derneği’nin hedef haline getirilmek istendiğini ifade ederek, “Hiçbir gurup ve ya STK’nın desteğini alarak sahaya inmedik. Biz toplumun her kesiminin oylarına talipli olacağız. Körfez Ağrılılar Derneği ziyaretimizi kabul eden STK’ lardan birisi. Bu demokratik cesareti gösteren derneğin eleştirilmesine anlam veremiyorum” dedi.

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

Kütahya’da safra kesesi taşını aldırmak için ameliyat olan 65 yaşındaki hasta, yapılan tetkikler sonrasında safra kesesi kanseri olduğunu öğrendi. Vakit kaybetmeden tekrar acil ameliyat olması gerektiğini öğrenen hasta, bu kez de VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde göreve yeni başlayan, genel cerrah Op. Dr. Faruk Özkul’a başvurdu. Hasta 3.5 saat süren zorlu ameliyat sonrasında hem tümörden hem de karnındaki iltihaptan kurtuldu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ