KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3682 TL
  • 6.1081 TL
  • 6.7640 TL
Kocaeli Zirve
Ticaret odalarında işbirliği dönemi. Ortak çözüm üretilecek  
Ticaret odalarında işbirliği dönemi. Ortak çözüm üretilecek   
Sektör
16 Temmuz 2018 Pazartesi 17:30

Ticaret odalarında işbirliği dönemi. Ortak çözüm üretilecek  

Körfez Ticaret Odası komite çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.  Müşterek komite toplantılarına son derece önem veren Körfez Ticaret Odası 13. komite üyeleri, (matbaa, eğitim, sağlık ve kuyumculuk) oda toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda Kocaeli Ticaret Odası 15. meslek komitesi (matbaa, bilişim ve eğitim) ile Gebze Ticaret Odası 23. meslek komitesi (matbaa, eğitim, sağlık) komite üyeleri ile buluştu.

Katılım Yoğundu

Körfez Ticaret odası toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda ev sahipliğini Körfez Ticaret Odası 13. komite üyeleri Nihat Sert, Ahmet Kırcı, Nihat Can Kırcı ve Fatih Uykun yaparken, Kocaeli Ticaret Odası’ndan Handan Kümeli, Yıldırım Yılmaz, Mehmet Akif Şen Gebze Ticaret Odası’ndan Fatma Sevgi Çiler, Seçil Gelişmen, Mehmet Kaçar ve Saliha Aksoy müşterek komiteye katılım sağladılar.

 

İşbirliği Öncelik Olacak

Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen toplantıda sektörel sorunlar, ortak çözüm noktaları ve bundan sonraki süreçte odalar arası işbirlikleri konuşularak bir sonraki müşterek komite toplantısının 2 Ekim’de Gebze Ticaret Odası’nda yapılmasına karar verildi.

DİĞER HABERLER

 “Tekerler durmadan esnafın sesi duyulsun”

 “Tekerler durmadan esnafın sesi duyulsun”

Körfez Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Karadeniz, artan maliyetler, yakıt giderleri, vergiler ve cezalarla mücadele etmeye çalışan nakliyeci esnafının çok zor durumda olduğunu ve dönen tekerlerin durmasına az kaldığını ifade ederek, “Şoför esnafı ülkesini sever, vatanseverdir. Nakliyeci esnafının birçok sorunla uğraşıyor ve artık ayakta kalamaz hale geldi. Dönen tekerler tamamen durmadan esnafın ses duyulmalı” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Reis Döner
Volka Proje
Yelkent
KKG
Polis Marketim
Bekiroğlu