Sibel Gönül
KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4881 TL
  • 6.2287 TL
  • 7.2637 TL
Kocaeli Zirve
MHP’nin, kadın askerlerine ihtiyacı var
MHP’nin, kadın askerlerine ihtiyacı var
Siyaset
09 Mayıs 2010 Pazar 14:31
  • 1163
  • 12

MHP’nin, kadın askerlerine ihtiyacı var

MHP Körfez İlçe Başkanı Ahmet Mercan, partli kadınlara her konuda güvendiğini belirterek, MHP’nin kadın askerlerine ihtiyacı olduğunu söyledi

MHP Körfez İlçe Kadın Kolları haftalık yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya MHP ilçe başkanı Ahmet Mercan da katıldı. Toplantıda konuşan Mercan, “MHP`nin, kadın askerlerine ihtiyacı var” sözleriyle partili kadınlara övgüler yağdırdı. İlçe kadın kolları başkanı Cemile Canyakmaz`ın rahatsızlığı sebebiyle katılamadığı toplantıda gündemdeki önemli konular ve yapılacak çalışmalar ele alındı.

ANAYASA`YA HAYIR MİTİNGİ
Toplantıda konuşan Körfez ilçe başkanı Ahmet Mercan, Anayasa değişiklik paketiyle ilgili şunları söyledi: “Anayasa değişiklik paketi referanduma gitmez de Anayasa Mahkemesi tarafından durdurulursa AKP yine mağduru oynayıp bu şekilde oy toplayacak. Terörden nemalanarak Anayasa`yı kendi istediği gibi değiştirmek isteyen AKP`ye karşı MHP olarak “Anayasa`ya hayır” mitingleri düzenleyeceğiz.”

KADINLARIN YARDIM KERMESİ
MHP`li kadınların 24 Mayıs`ta bir kermes düzenlemeyi planladığını ifade eden Mercan, kermesten elde edilecek gelirin, ihtiyaç sahiplerine, lösemili çocuklara ya da Mehmetçik Vakfı`na bağışlanacağını dile getirdi. Yapılacak kermes ve diğer çalışmalar konusunda partili kadınlara güvendiğini ifade eden Mercan, MHP`nin bayan askerlerine ihtiyacı olduğunu belirtti. Toplantının sonunda kermeste görev alacak kadınlar belirlendi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ