KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2775 TL
  • 5.9531 TL
  • 6.7618 TL
Kocaeli Zirve
Vali Aksoy’dan önemli ziyaret
Vali Aksoy’dan önemli ziyaret
Sektör
05 Aralık 2018 Çarşamba 15:02
  • 610
  • 0

Vali Aksoy’dan önemli ziyaret

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi Vakfı mütevelli heyet toplantısının ardından, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Bizimköy Engelliler Üretim Merkezini ziyaret ederek, burada çalışan engellilerle bir araya geldi.

Kocaeli Valisi Sayın Hüseyin Aksoy ve mütevelli heyet üyeleri Bizimköy Engelliler Üretim Merkezinde çalışan engellilerle birlikte her yıl geleneksel olarak hazırlanan Engelliler Günü pastasını keserek, onlarla günün anısına toplu fotoğraf çektirdiler.

 

 

DİĞER HABERLER

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

HDP Körfez Belediyesi eş Başkan adayı ve birinci sıra meclis üyesi adayı İbrahim Ergin, seçime kendi adaylarıyla katılmaya karar aldıkları Körfez’de, ziyarette bulundukları Körfez Ağrılılar Derneği’nin hedef haline getirilmek istendiğini ifade ederek, “Hiçbir gurup ve ya STK’nın desteğini alarak sahaya inmedik. Biz toplumun her kesiminin oylarına talipli olacağız. Körfez Ağrılılar Derneği ziyaretimizi kabul eden STK’ lardan birisi. Bu demokratik cesareti gösteren derneğin eleştirilmesine anlam veremiyorum” dedi.

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

Kütahya’da safra kesesi taşını aldırmak için ameliyat olan 65 yaşındaki hasta, yapılan tetkikler sonrasında safra kesesi kanseri olduğunu öğrendi. Vakit kaybetmeden tekrar acil ameliyat olması gerektiğini öğrenen hasta, bu kez de VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde göreve yeni başlayan, genel cerrah Op. Dr. Faruk Özkul’a başvurdu. Hasta 3.5 saat süren zorlu ameliyat sonrasında hem tümörden hem de karnındaki iltihaptan kurtuldu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ