KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.5898 TL
  • 6.2328 TL
  • 6.7613 TL
Kocaeli Zirve
Yeniden Refah Partisi’ne ziyaret
Yeniden Refah Partisi’ne ziyaret
Sektör
Nabi Yazıcı
27 Temmuz 2019 Cumartesi 16:09
  • 821
  • 0

Yeniden Refah Partisi’ne ziyaret

KÖGYAR-DER (Kocaeli Öğrenim Gençlik Derneği Başkanı Erhan Bilgiç ve yönetimi Yeniden Refah Partisi Körfez İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Ziyarette Bilgiç “Maşallah kadronun genç olması hepimizi ayrıca mutlu etti. Buradan da anlıyoruz ki gençliğe ayrı bir önem ve özen gösteriliyor bu bizi umutlandırmıştır” dedi.

Körfez İlçe Başkanı Arif Aydoğmuş da “Bir milletin geleceği gençliğin elindedir. Gençlik tarafından benimsenmeyen, kabul görmeyen bir dava asla başarıya ulaşmaz. Onun için gençlik hiçbir zaman ihmal edilmemelidir. Gençliği kazanan bir toplum, istikbali de kazanmış olur. Bunun bilincinde ve sorumluluğunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gençlikle ilgili faydalı her çalışmanızda, Üzerimize düşen ne varsa seve seve yapmaya hazırız” diyen Aydoğmuş, Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bilgiç ve ekibine başarılar diledi.

 

 

DİĞER HABERLER

Başkan Söğüt, “Birlikte yaşanırsa güzel ve anlamlıdır”

Başkan Söğüt, “Birlikte yaşanırsa güzel ve anlamlıdır”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Kurban Bayramı öncesinde mesaj yayımladı. Mesajına “Kurban Bayramının, kentimiz ve ülkemizle birlikte tüm İslam âlemi için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum” diyerek başlayan Başkan Şener Söğüt, “İlimizden ve tüm coğrafyalardan Hac farizasını yerine getirmek için mübarek topraklarda bulunan kardeşlerimizin ibadetlerinin kabul olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ