KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2775 TL
  • 5.9531 TL
  • 6.7618 TL
Kocaeli Zirve
Yürek dağlayan dördüncü kardeş acısı da kanserden
Yürek dağlayan dördüncü kardeş acısı da kanserden
Sektör
Aktan Uslu
09 Şubat 2019 Cumartesi 14:41
  • 1430
  • 0

Yürek dağlayan dördüncü kardeş acısı da kanserden

CHP Gebze Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Sibel Dağlı ablası Emel Keskingöz’ü kanserden kaybetti. Emel Keskingöz Adana Seyhan’da toprağa verilirken dokuz kardeşten üçü, kansere yenik düştü

CHP Gebze Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Sibel Dağlı ve hayattaki altı kardeşi, üçüncü kardeş acısını yine kanserden sebep yaşadı. Memleketleri Adana’nın Seyhan İlçesi’nde oturan 60 yaşındaki Emel Keskingöz beyin kanserine yenik düşerken 07 Şubat’ta memleketinde toprağa verildi. Nihat Keskingöz ile evli olan ev kadını Emel Keskingöz; Selçuk, Sefa, Sefer ve Seza adlı dört erkek çocuk annesiydi.

Toplam 9 kardeşten Nevin Karabulut ve Suna Bat önceki yıllarda yine kanserden hayatını kaybettiği, diğer altı kardeşten birinin de kanser tedavisinin sürdüğü öğrenildi.

Kocaeli Zirve; merhume Emel Keskingöz’e Allah’tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diler.

 

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

 “Ağrılılar Derneği  tarafsızdır”

HDP Körfez Belediyesi eş Başkan adayı ve birinci sıra meclis üyesi adayı İbrahim Ergin, seçime kendi adaylarıyla katılmaya karar aldıkları Körfez’de, ziyarette bulundukları Körfez Ağrılılar Derneği’nin hedef haline getirilmek istendiğini ifade ederek, “Hiçbir gurup ve ya STK’nın desteğini alarak sahaya inmedik. Biz toplumun her kesiminin oylarına talipli olacağız. Körfez Ağrılılar Derneği ziyaretimizi kabul eden STK’ lardan birisi. Bu demokratik cesareti gösteren derneğin eleştirilmesine anlam veremiyorum” dedi.

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

20 günde 2 zorlu ameliyatla hayata tutundu

Kütahya’da safra kesesi taşını aldırmak için ameliyat olan 65 yaşındaki hasta, yapılan tetkikler sonrasında safra kesesi kanseri olduğunu öğrendi. Vakit kaybetmeden tekrar acil ameliyat olması gerektiğini öğrenen hasta, bu kez de VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde göreve yeni başlayan, genel cerrah Op. Dr. Faruk Özkul’a başvurdu. Hasta 3.5 saat süren zorlu ameliyat sonrasında hem tümörden hem de karnındaki iltihaptan kurtuldu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ