Sibel Gönül
KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4572 TL
  • 6.2237 TL
  • 7.1857 TL
Kocaeli Zirve
Yurt, Körfez’e Kent Kart dolum cihazı istedi
Yurt, Körfez’e Kent Kart dolum cihazı istedi
Sektör
Nabi Yazıcı
08 Kasım 2018 Perşembe 21:28
  • 1562
  • 0

Yurt, Körfez’e Kent Kart dolum cihazı istedi

Tütünçiftlik’te merkez durağın ileri alınması sırasında kaldırılan ve yenisi konulmayan Kent Kart Dolum Cihazı nedeniyle sıkıntılar yaşanmaya başladı.

Yarımca Mimar Sinan Mahallesi Muhtar adayı Şengül Yurt, çalışmaları sırasında vatandaşlardan bu konuda yoğun talep gelince Büyükşehir Belediyesi’ne başvuruda bulunarak Kent Kart Dolum Cihazı konulmasını istedi. Şengül Yurt, Yarımca’da dolum yapan büfelerin geç açılması nedeniyle vatandaşların sorun yaşadığını ve sabah işe giderken erken saatlerde açık yer bulunmadığını söyleyerek, “Acilen kent kart dolum cihazı konulması gerekiyor. Vatandaşlar bu nedenle araçlarda sorun yaşıyorlar. Merkeze konulacak bir cihaz sıkıntıyı azaltacaktır” dedi.

 

 

 

DİĞER HABERLER

Başkan Bulut’tan, Ticaret Bakanı Pekcan’a “Yolumuzdan dönmeyeceğiz”

Başkan Bulut’tan, Ticaret Bakanı Pekcan’a “Yolumuzdan dönmeyeceğiz”

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın katılımlarıyla gerçekleştirilen ‘Bölgesel İstişare Toplantısı’nda bölgenin sorun ve çözüm önerilerine ilişkin dosya sunan Başkan Bulut, “Kentimizi ve ülkemizi dünyada hak ettiği konuma taşıma inancımızdan ve yolumuzdan kesinlikle dönmeyeceğiz. Bu hedef projeler geliştiriyor ve hayata geçiriyoruz. KOTO olarak, kentimizin ve ülkemizin gücüne güç katmaya devam edeceğiz” dedi

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ