KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.5959 TL
  • 6.2126 TL
  • 6.7892 TL
Kocaeli Zirve
‘Canbaz’ın yeri doldurulamaz’
‘Canbaz’ın yeri doldurulamaz’
Siyaset
05 Nisan 2010 Pazartesi 17:47
  • 1441
  • 12

‘Canbaz’ın yeri doldurulamaz’

DP Körfez İlçe Tekilatı, gençlik ve kadın kolları tanıtım toplantısına katılan il başkanı Ercüment Şahin, Canbaz’ı öve öve bitiremedi

Demokrat Parti Körfez İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen ilçe gençlik ve kadın kolları başkanlarının tanıtım toplantısına katılan il başkanı Ercüment Şahin, Körfez ilçe başkanı Fevzi Canbaz`ı öve öve bitiremedi. DP Genel İdare Kurulu Üyesi Sefer Ekşi`nin de katıldığı toplantıda konuşan Şahin, “Canbaz, siyasetin vazgeçilmez isimlerindendir. Partimize ilk katıldığı zaman, yapılan ön seçimlerde Kocaeli genelinde birinci çıkarak İl Genel Meclis Üyesi seçilmiştir. Çok önemli bir isimdir. ‘Fevzi Canbaz misyonunu tamamladı` diyenler, çok büyük yanılgı içindedir. Toplantı salonuna gelen insanların sayısı artıyor. Gençlik kollarını atadı. Kadın kollarını oluşturdu. Canbaz, siyasetin güneşidir. Bulutlu havalarda siyasete doğan bir güneştir. İnsanlığın güneşe ihtiyacı var, Kocaeli`nin de Canbaz`a ihtiyacı var. Canbaz gibi siyasetçiler zor yetişiyor. Bunun için Canbaz`ın kıymetini iyi bilmek gerekir” dedi.

ATAMALAR YAPILDI
GİK üyesi Sefer Ekşi`de yaptığı konuşmada, Canbaz`ın siyasi gücünü anlatarak, her geçen gün partilerinin büyüdüğünü bu gidişle iktidarın tek alternatifinin Demokrat Parti olduğunu söyledi. Canbaz ise “Ben hiçbir zaman göreve talip olmadım. Görev bize tebliğ edildi, biz de kabul ettik. Seçimden sonra gençlik kollarına sahip çıkamadık ve bir başka partiye gitti. Kadın kolları başkanımız yalnız başına kaldı. Ancak bu gün bu birimleri oluşturduk ve yönetimimizi atadık. Körfez için hep birlikte el ele vererek, çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sürdürmeye de devam edeceğiz.”dedi.

Konuşmaların ardından Gençlik kolları başkanlığına Ceyhun Atik atanırken kadın kolları başkanlığına ise Selda Çiftçi tekrardan getirildi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ