KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
‘EVET’ çıkması MHP’yi perçinledi
‘EVET’ çıkması MHP’yi perçinledi
Siyaset
21 Eylül 2010 Salı 12:02
  • 2616
  • 38

‘EVET’ çıkması MHP’yi perçinledi

Referandumda ‘evet’ çıkmasının kendilerini perçinlediğini söyleyen Çavdar, 2011 genel seçimlerinin startını verdiklerini ifade etti

MHP İl Yönetimi haftalık toplantısını gerçekleştirdi. İl başkanı Ruhi Çavdar ve il yöneticilerinin hazır bulunduğu toplantıda referandum sonuçları değerlendirildi. Toplantı öncesi referandumda yaşanan eksikleri tamamlamaya çalıştıklarını ve 2011 seçimlerinin startını verdiklerini söyleyen Çavdar, “Sandık kurulları ve sorumlularıyla ilgili eksiklerimizi gidereceğiz. Her ilçede ayrı ayrı toplantılar yapıp, nasıl çalışacağımızı belirleyeceğiz. Öte yandan ilçelerin kanaat önderlerinden, sevilen isimlerinden seçim koordinasyon kurulları oluşturacağız” dedi.
 

İNANÇ EROZYONU YOK
Referandum sonuçlarının MHP`ye zarar vermediğini ifade ederek hedeflerinden uzaklaşmadıklarını da söyleyen Çavdar, “Hedeflerimizden ya da ideallerimizden uzaklaşmışlık kesinlikle yok. Hiçbir parti yöneticimizde inanç erozyonu yok. Bu sonuçlar bizleri daha da perçinledi. Sonuçlar bizleri birbirimize bağladı. MHP`nin hedefi, önümüzdeki seçimlerde tek başına iktidar olmaktır. Bu hedefini de gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullandı.
 

PARA BİZDE OLSA
Özellikle referandumdan sonra MHP`nin kamuoyunda haksız yere eleştirildiğini belirterek köşe yazarlarının AKP`nin yaptıklarını görmezden geldiklerini sözlerine ekleyen Çavdar, “AKP`nin kullandığı paranın yüzde birini MHP kullansa bugün AKP yerle bir olurdu. Ama bazı köşe yazarları AKP`nin tescillenmiş hukuksuzluklarını gördükleri halde, CHP ve MHP yöneticilerine ‘çalışmadılar` diyerek, insanları yanlış yönlendiriyorlar. Ama Kocaeli halkının bunlara itibar etmeyeceğine inanıyorum” şeklinde konuştu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ