KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
AKP’liler ancak sabah yürüyüşü ve kahvaltı yapar
 AKP’liler ancak sabah yürüyüşü ve kahvaltı yapar
Siyaset
24 Ekim 2012 Çarşamba 16:32
  • 1143
  • 8

AKP’liler ancak sabah yürüyüşü ve kahvaltı yapar

AKP’lilerin CHP’ye yaptığı eleştirilere cevap veren CHP İl Başkanı Yalçın Kuşkan, vizyonsuzlukla suçladığı AKP’lilerin sadece sabah yürüyüşü ve kahvaltı yapmaktan anladığını söyledi
CHP İl Örgütü`nün haftalık yönetim kurulu toplantısı il başkanı Yalçın Kuşkan başkanlığında gerçekleştirildi. İl başkanı Yalçın Kuşkan, “Muhalefet kendi dediğine bile inanmıyor” diyen AKP Milletvekili İlyas Şeker`i ve AKP ile Büyükşehir Belediyesi`ni ağır sözlerle eleştirdi. Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu`nun sabahları yürüyüş yapmasına gönderme yapan Kuşkan, “Bu vizyonla ancak sabah yürüyüşü ve kahvaltı yaparlar” dedi.
 
CHP OLMAYANI YAPTI
CHP`nin Leyla Atakan`ın belediye başkanlığından Sefa Sirmen ve Hikmen Erenkaya dönemlerinde, mali güçlükler içinde çok iyi yatırımlar yapıldığını anlatan başkan Kuşkan, “Belediye başkanlarımız Türkiye`de hiç olmayanı yaptılar. Fuar, toplu konutlar, İZAYDAŞ, buz pateni, Yuvacık Barajı bizim belediye başkanlarımızla yapıldı. Büyük gelirler olmamasına rağmen bu hizmetler halkın hizmetine sunuldu. Ama onlar bunca gelire rağmen bir şey yapamayıp bizi eleştiriyorlar” şeklinde konuştu. 
 
SANKİ MUHALEFET PARTİSİ
AKP`nin10 yıldır iktidarda olmasına rağmen bunu içine sindiremeyerek hala muhalefet gibi davrandığını iddia eden CHP İl Başkanı Yalçın Kuşkan, “Bu kadar oy almalarına rağmen kalıcı bir eser yapamadılar. 8 yıldır oluk oluk belediyelere para akıyor. Hala muhalefet gibi davranıyorlar. Çünkü kalıcı bir eser yapmaya vizyonları yetmez. Söz verdikleri halde metro, teleferik ve raylı sistemi yapamadılar. Bir Sekapark`ı yaptılar onu da fabrikadan bozdular. Yerel seçimlerde halk bunlara gereken cevabı verecektir” ifadelerine yer verdi.
 
BAYRAMLAŞMA TARİHLERİ
Bayramlaşma tarihleri de netleşen CHP İl Örgütü`nde bayramlaşma, Kurban Bayramı`nın ikinci günü olan 26 Ekim`de  saat 13.00`de Karamürsel İlçe Örgütü ile başlayacak ve sırasıyla 14.00`de Gölcük,15:00`de Başiskele,16:00`da Kartepe, bayramın üçüncü günü13.00`de Dilovası,14.00`de Gebze,15.00`de Çayırova,16:00`da Darıca, bayramın dördüncü günü ise 13.00`de İzmit,14.00`de Derince, 15.00`de Körfez ve 16.30`da Kandıra ilçe örgütünde olacak.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ