KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
AKP’liler bayramlaştı
 AKP’liler bayramlaştı
Siyaset
28 Ekim 2012 Pazar 10:44
  • 808
  • 0

AKP’liler bayramlaştı

AKP Gölcük İlçe Teşkilatı, AKP milletvekili Fikri Işık’ın da katılımıyla parti binasında bayramlaştı
AKP Gölcük İlçe Teşkilatı, Kurban Bayramı kutlama coşkusunu parti binasında, AKP Kocaeli Milletvekili Fikri Işık`ın da katılımıyla gerçekleştirdi. Bayramlaşmaya; Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, belediye ve İl Genel Meclis üyeleri, AKP Kadın ve Gençlik Kolları Başkanı ve yönetimi, mahalle başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, köy temsilcileri ve partili vatandaşlar da katıldı.
 
IŞIK`A TEŞEKKÜR ETTİ
AKP Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel ve partililer tarafından parti binası girişinde karşılanan milletvekili Fikri Işık, tüm AKP`lilerle bayramlaştı. Parti binasının toplantı salonunda kısa bir konuşma yapan Sedat Yücel, “Sayın vekilimizi Gölcük`te ağırlamaktan mutluyuz. Kurban Bayramı`nda bizleri yalnız bırakmayarak teşkilatımıza gelmesi bizlerde ayrı bir sevinç oluşturdu. AKP, büyük bir aile olduğunu her alanda ve her platformda göstermeye devam ediyor. Kurban Bayramınız kutlu olsun” dedi.
 
DURMAYACAĞIZ
Belediye başkanı Mehmet Ellibeş`de söz alarak şunları söyledi: “Bayramlar coşkudur, sevinçtir, paylaşmaktır. Kurban Bayramı`na işte bu idrak, bu inanç, bu güven ve heyecanla giriyoruz. 2012 yılında olduğu gibi 2013 yılında da durmayacağız, dinlenmeyeceğiz, el ele, omuz omuza, gönül birliği içinde ülkemizi ileriye, daima ileriye taşımaya devam edeceğiz. Bu duygularla tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramı`nı canı gönülden kutluyor, sevgi ve selamlarımı sunuyorum”
 
KÜSKÜNLERİN BARIŞTIĞI
Milletvekili Işık ise bayramın önemine değinen bir konuşma yaparak şunları kaydetti: “Bayramlar, Türk milleti için sevinçlerin, hüzünlerin paylaşıldığı, maneviyatın arttığı, birlik ve beraberliğin tüm dünya insanlarına barış mesajı verdiği değerlerdir. Bayramlar küskünlerin, kırgınların barıştığı, tüm insanların kaynaştığı, insanlara coşku yaşatan manevi değerlerimizdir. Bayramlarımızı en güzel şekilde kutlamalıyız. 
 
MİLLETİN PARTİSİ
İhtiyaç sahibi aileler ve yardıma muhtaç insanları ziyaret ederek onları yalnız bırakmamalıyız. Bu yönde kadın ve gençlik kollarımıza ve mahalle teşkilatlarımıza önemli görevler düşüyor. AKP, milletin partisidir, öyleyse her anında halkın yanında olmalıdır.Bu duygularla ülkemizin, Gölcük halkının ve AKP ailesinin Kurban Bayramı kutlu olsun”
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ