KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Balaban: Bugün seçim olacak gibi çalışıyoruz
 Balaban: Bugün seçim olacak gibi çalışıyoruz
Siyaset
16 Kasım 2012 Cuma 13:31
  • 687
  • 0

Balaban: Bugün seçim olacak gibi çalışıyoruz

AKP Kartepe İlçe Kadın Kolları Başkanı ve yöneticileri mahalle başkanları ile kahvaltıda bir araya geldi. Kadın kolları başkanı Balaban bugün seçim olacakmış gibi çalıştıklarını duyurdu
AKP Kartepe İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Balaban, mahalle ve köy başkanlarına Likarba`da kahvaltılı toplantı düzenledi. Toplantıya AKP Kartepe İlçe Başkanı Hasan Kandaz ve mahalle başkanları katıldı. Kadın kolları başkanı Sevim Balaban, “Her zaman bugün seçim olacakmış gibi, seçimlere hazır bir şekilde çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Toplantımız çok verimli geçti. Bir sonraki toplantımıza kadar üye, mahallelerdeki hasta ziyaretleri ve bilgilendirme çalışmalarımıza devam edeceğiz” diyerek mahalle başkanlarına fular armağan etti.
 
ŞEVKATİNDEN PARÇA 
Toplantıya eşiyle katılan ilçe başkanı Hasan Kandaz, yaptığı konuşmada, partinin kadın kolunun mahalle ve köy temsilcilerinin bulundukları yerde kadınlara yönelik çalışmalar yapmaları gerektiğini belirterek, “O mahallenin kadınları, benim temsilcimi gördüğü zaman, genel başkan ve başbakanımızın şefkatinden, yardım severliğinden, halkı kucaklayaşından bir parça görmesi lazım. Bu parçayı özellikle hanım kardeşlerimizin gösterdiklerine inanıyorum” dedi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ