KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
BBP il kadın ve gençlik kolları başkanları atandı
 BBP il kadın ve gençlik kolları başkanları atandı
Siyaset
21 Ekim 2012 Pazar 13:06
  • 10666
  • 11

BBP il kadın ve gençlik kolları başkanları atandı

Teşkilatını hızla tamamlamaya devam eden BBP İl Teşkilatı, il kadın kolları ve gençlik kolları başkanlarını atadı
Büyük Birlik Partisi(BBP) İl Teşkilatı, dün düzenlediği törenle il kadın kolları başkanlığına Tuba Türkmen`i, il gençlik kolları başkanlığına ise Mesut Ceylan`ı atadı. BBP İl Teşkilatı Başkanı Serhat Duyar, il teşkilatını tamamlamanın verdiğini mutluluğu ifade ederken, ilçe teşkilatları için ilk olarak İzmit ilçeden başlayacaklarını kaydetti.
 
BAYRAM PROGRAMI YOĞUN
Atama sonrasında konuşan il başkanı Serhat Duyar, “İnandıkları yolda yürümek için yanımızda olan gençlik kollarımız ve kadın kollarımıza teşekkür ediyorum” dedi. Duyar, sonrasında bayram programını açıklayarak, “Arife günü öğlen namazına müteakip Bağçeşme`de şehitler için kuran tilaveti okunacak ve şehitlerimizi anacağız. Buradaki programı herkesi davet ediyorum. Bayramın ikinci günü ise Ankara`da genel başkanımızın daveti üzerine orada olacağız. İl teşkilatı bayramlaşmasını ise Fevziye Camii`nde öğlen namazından  sonra saat 14.00`da parti binamızda bayramlaşacağız” dedi.
 
SIRA İZMİT İLÇEDE
İl başkanı Serhat Duyar, il teşkilatında 45. günlerinde olduklarını belirterek, “Çalışmalarımızda hızla yol alıyoruz. Bundan sonraki teşkilat çalışmalarımız İzmit ilçe ile devam edecek. Alperen ocaklarımız da gençlik kolları ile devam edecek. Bayramdan sonra alperen ocaklarına bir başkan ataması gerçekleşecek. Siyasetin içinde gençlik kolları, ilim ve irfan içinde ise alperen ocakları olacak” diyerek müjde verdi.
 
HEDEF GÜÇLENMEK
Duyar başkanın ardından il gençlik kolları başkanlığına atanan Mesut Ceylan, ise il başkanı Serhat Duyar`a teşekkür ederek, “İl gençlik kolları teşkilatı olarak göreve başladığımız andan itibaren hedefimiz teşkilatı kurup güçlendirmektir. Bu amaç için çalışmalarımız devam etmektedir” diyerek hedeflerini açıkladı.
 
TÜRK KADININ ARKASINDA
Öte yandan il kadın kollarına atanan Tuba Türkmen ise, her kadına tek tek ulaşacaklarının sözünü vererek, “Bu görevi layıkı ile yapacağız. Şehit aileler başsağlığı diliyorum. Acınız acımız şehidiz şehidimizdir. Ben yok biz varız. Bu vatan için yine savaşır yine ölürüz. Kendi fikirlerimizi söylemekten artık çekinir duruma geldik. Genel başkanımız bu vatan için şehit oldu. Haklarımızı maddi manevi özgürlüğümüz geri almak için size ihtiyacımız var. En ücra köye kadar gidip Türk kadının arkasında olacağımızı göstereceğiz. Ayrım yapmadan kapımız herkese sonuna kadar açıktır” diye konuştu. 
 
TUBA TÜRKMEN KİMDİR?
3 Ağustos 1986 yılında Manisa`da doğdu. Öğrenimini sırasıyla Çobanisa Ahmet Ferit Giritliğiler İlköğretim Okulu, sonrasında Manisa Lisesi Fen Bilimleri Bölümü`nden mezun oldu. Eskişehir Üniversitesi`nin dışs ticaret bölümünden mezun oldu. İzmir`de akademi elektronik ticaret brokeri belgesini aldı. Tuba Türkmen, evli ve Utku adından bir erkek çocuğu annesi.
 
MESUT CEYLAN KİMDİR?
27 Kasım 1987 yılında İzmitli doğumlu. Öğrenim hayatı ilk olarak İsmet İnönü İlköğretim Okulu`nda başladı. Sonrasında ise Körfez Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümü`nü bitirdi. Öğrenim sonrasında ise Ceylan Unlu Mamuller bünyesi altında işini devam ederek KOÜ otomotiv bölümüne devam ediyor. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ