KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Bomba transferler toplantıya geldi
 Bomba transferler toplantıya geldi
Siyaset
15 Aralık 2012 Cumartesi 14:24
  • 942
  • 1

Bomba transferler toplantıya geldi

AKP’ye geçen Muharrem Genç ile Yusuf Arıkan ilçe yönetim kurulu toplantısına konuk oldu, partinin başarısı için ellerinden geleni yapacaklarını açıkladı
AKP Kartepe İlçe Teşkilatı`nın haftalık yönetim kurulu toplantısına geçen ay AKP ailesine katılan Muharrem Genç ile Yusuf Arıkan konuk oldu. Bilindiği gibi ilçe teşkilatının kasım ayında düzenlediği 10. danışma meclisinde partiye önemli transferler olmuştu. Özellikle 29 Mart yerel seçimlerinde CHP`den Kartepe Belediye Meclisi Üyesi seçilen ancak daha sonra istifa ederek bağımsız kalan, beldeler birleşmeden önce de DYP`den Suadiye Belediye Başkan adayı olan Muharrem Genç ile eski DYP İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Arıkan, AKP`ye geçmişti.
 
ENERJİ KATACAKLAR
Kartepe ilçe binasında gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını ilçe başkanı Hasan Kandaz yaptı. AKP`nin her geçen gün daha da büyüdüğünü, bugün gelinen noktada bu tablodan büyük gurur duyduklarını belirten Kandaz, AKP`ye geçen Muharrem Genç ve Yusuf Arıkan`ın tecrübeli isimler olduğunu, AKP`ye enerji katacaklarını vurguladı, “AKP`li olarak arkadaşlarımızın deneyimlerinden istifade edeceğiz” dedi.
 
ÇOK ÇALIŞACAKLAR
Arıkan ile Genç de yerel ve genel seçimlerde AKP`ye katkılarının olmasından memnunluk duyacaklarını, bundan sonra AKP`nin başarılı olması için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini ifade ettiler. Kandaz daha sonra Yusuf Arıkan ile Muharrem Genç`in, Siyaset Akademisi başarı sertifikalarını ilçe kadın kolları başkanı Sevim Balaban ve gençlik kolları başkanı Mete Aydın`la birlikte takdim etti.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ