KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Çayırova SP’de, gençlik kolları ekibini kurdu
 Çayırova SP’de, gençlik kolları ekibini kurdu
Siyaset
22 Ekim 2012 Pazartesi 09:59
  • 1054
  • 0

Çayırova SP’de, gençlik kolları ekibini kurdu

Yönetimini oluşturan Saadet Partisi Çayırova Gençlik Kolları hızlı bir şekilde çalışmalarına başladı
Saadet Partisi (SP) Çayırova Gençlik Kolları, 32 kişilik yönetimini oluşturdu ve çalışmalarına başladı. İlçe gençlik kolları başkanı Hüseyin Ayyıldız, “Kuvvetlenen kadromuzla, bu kutsal göreve başladık. Bizler bu görevi büyüklerimizden emanet olarak almış bulunuyoruz. Daha önce bu teşkilatta görev yapmış ve teşkilata değer katmış olan abilerimize ve büyüklerimize şahsım ve gençlik kollarındaki arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Herkesin bildiği gibi bir sene gibi kısa bir süre sonra yerel seçimler yapılacak. Gerçekleşecek olan seçime bizler de en iyi şekilde hazırlanıyoruz” dedi. 
 
GÜÇLÜ YÖNETİM
Mahallelerdeki alt yapılarının mevcut olduğunu belirten Ayyıldız, “Bizlere sadece mahalleleri kuvvetlendirmek kalıyor ve bu çalışmalarımızı mahallelerimizin bazılarında da başlatma fırsatı bulduk ve yönetimleri hazırladık. Güçlü bir yönetim oluşturduk ve 4 bir koldan Çayırova Belediyesi'ni kazanmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizler milli görüş gençliği olarak hocamıza verdiğimiz sözü tutmak ve milli görüşü iktidar yapmak istiyoruz” diye konuştu.  
 
BÜYÜK ZÜLÜM VAR
Hüseyin Ayyıldız, “Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki; tüm yeryüzü şimdiye kadar hiçbir çağda ve zaman diliminde görmediği kadar büyük zulüm, işkence, haksızlık ve adaletsizliği görüyor. Önce ifsat ediyorlar, terör, anarşi ile toplumları birbirine düşürüyorlar,  sonra işgal, kan ve gözyaşı geliyor. Ama buradan bu beyhude uğraş için çalışanlara, ter dökenlere sesleniyoruz. Boşuna uğraşmayın güneş balçıkla sıvanmaz. Çayırova`lı halkımıza sormak istiyorum. Gelecek yıl nasıl bir eğitim sistemi gerçekleşeceğine dair bir fikirleri var mıdır acaba?” dedi. 
 
YÖNETİM LİSTESİ
SP Çayırova İlçe Gençlik Kolları Yönetimi şu isimlerden oluşuyor: Başkan Hüseyin Ayyıldız, teşkilat başkanı Tuncay Karacan, siyasi işler başkanı İbrahim Bayrak, seçim işleri başkanı Engin Ayyıldız, eğitim başkanı Muhammet Cihat Kalkan, tanıtma başkanı Adem Saraç, halkla ilişkiler başkanı Fatih Bayrak, ilçe sekreteri Mevlüt Ateş, ekonomi ve mali komisyon başkanı Hüseyin Bayrak, sandık bölge sorumlusu Cengizhan Ayyıldız, basın yayın sorumlusu Fatih Kayalı, Ar–Ge Şamil Ayyıldız, sporcu gençlik başkanı Abdullah Altıparmak, disiplin kurulu başkanı Mahmut Yakar, disiplin kurulu üyesi Yasin Aktaş, protokol sorumlusu Mehmet Akif Öztürk, sosyal işler sorumlusu Mehmet Yeşilyurt, teşkilat başkan yardımcısı Muhammet Altıparmak, teşkilat başkan yardımcısı Yasin Özcan, siyasi işler başkanı Osman Demir, seçim işleri başkan yardımcısı Mustafa Kokayit, eğitim başkan yardımcısı Muhammet Öğüt, tanıtma başkan yardımcısı Cahit Bayrak, sosyal işler sorumlusu Mehmet Ali Sapmaz, sporcu gençlik başkan yardımcısı Yusuf Ayyıldız ve yönetim kurulu üyeleri Ali Gençel, Serdar Ertaş, Salim Salman, Taner Kemah, Ahmet Sözen, Yunus Emre Parlak.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ