KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7500 TL
  • 6.4956 TL
  • 7.3104 TL
Kocaeli Zirve
Denge ve Birlik hareketleniyor
 Denge ve Birlik hareketleniyor
Siyaset
30 Aralık 2012 Pazar 08:52
  • 1679
  • 0

Denge ve Birlik hareketleniyor

Kentimizde siyaseten hizmetler veren ve önemli faaliyetlere imza atan bir siyasi hareket olarak “Denge ve Birlik” hareketi daha önce gazetemizin sütunlarında defalarca yer almıştı
DP bünyesinde siyaset yapan ve siyasi anlamda kentimizin en önemli aktivistlerinden biri olan Dr. Serdar Kaman liderliğinde her geçen gün büyüyerek siyasi faaliyetlerine hız veren Denge ve Birlik hareketi organizasyonlarına ve siyasi hamlelerine önümüzdeki günlerde başlayacakmış. 
Aldığımız duyumlara göre bir toplantı gerçekleştirerek kent kamuoyunu, siyasi isimlerle buluşturmayı planlayan hareket, önümüzdeki günlerde MHP Iğdır milletvekili Sinan Oğan`ı hazırlıklarına ekipçe tam gaz devam ettiği bir toplantı da konuk olarak ağırlayacakmış. 
Bir Azeri Türkü olan Oğan, önümüzdeki günlerde kentimize gelerek Denge ve Birlik Hareketi`nin bir toplantısına konuk olarak katılıp fikirlerini kentimiz kamuoyuyla paylaşacakmış. 
Uzun lafın kısası Denge ve Birlik hareketi, mevcut durumuyla tüm kamuoyu tarafından dikkatle takip edilmesi gereken bir oluşum olarak görünmekte. 
Henüz kuruluş aşamasında olan ancak her geçen gün gücüne güç katan Denge ve Birlik hareketi, ilk günlerden böyle işlere imza atıyorsa gelecekte neler yapabilir görmek ve yakından takip etmek gerekir. Bizden söylemesi…
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ